Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina

sylwia_slomc... 14:23, 19 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81912



a po powodzi takie z wodą
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 14:25, 19 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81912



____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 14:28, 19 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81912



____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 14:32, 19 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81912

Chyba to będzie mój żelazny zestaw do skrzynki, wytrzymuje mega ekstremalne warunki i jeszcze pięknie wygląda

pierwsze jesienne dekoracje

____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
gosika67 14:40, 19 sie 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Róże jeszcze w pełnej krasie.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
marba 14:45, 19 sie 2018


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Sylwio, nieustannie zachwyca mnie Twój ogród, podziwiam tempo prac i rozmach. Pozytywnie zazdroszczę pomocników i rąk do pracy w ogrodzie. Tworzycie piękne miejsce, cieszę się z Waszych sukcesów i współczuję porażek, jeśli się zdarzają. Nie znamy się osobiście, ale bardzo lubię do Was zagladać, bo bije od Was jakaś dobra energia. Nie zawsze zostawiam ślad, ale jestem na bieżąco.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
Gruszka_na_w... 15:09, 19 sie 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22004
Spodobał mi się żelazny zestaw w skrzynce. Ze względu na suszę bardzo ograniczyłam rośliny w pojemnikach. Rosną begonie. Szkoda, że nie pomyślałam o starcu. Kiedyś mi nawet przezimował.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
sylwia_slomc... 15:12, 19 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81912
gosika67 napisał(a)
Sylwia a co w Twoim warzywniku słychać?

Świeży koperek, sałatka i szpinak rośnie, choć ten ostatni z tego siewu marny. Ogórki się skończyły, zaczynają pomidorki koktajlowe, jeszcze spróbuję raz saksę wysiać
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 15:13, 19 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81912
gosika67 napisał(a)
Róże jeszcze w pełnej krasie.

Moje w tym sezonie marne kwitnienie po ciężkiej zimie i teraz powtórne też marne bo susza dała im w tyłek mocno, przez co i choroby je dopadły.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 15:17, 19 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81912
marba napisał(a)
Sylwio, nieustannie zachwyca mnie Twój ogród, podziwiam tempo prac i rozmach. Pozytywnie zazdroszczę pomocników i rąk do pracy w ogrodzie. Tworzycie piękne miejsce, cieszę się z Waszych sukcesów i współczuję porażek, jeśli się zdarzają. Nie znamy się osobiście, ale bardzo lubię do Was zagladać, bo bije od Was jakaś dobra energia. Nie zawsze zostawiam ślad, ale jestem na bieżąco.

Basiu bardzo nam miło i zaglądaj kiedy tylko masz ochotę. Sporo elementów drewnianych po tych 4 latach wymaga już wymiany, głównie plastry w ścieżkach i schodki przy strumieniu, przyszły sezon pewnie na tym zejdzieKocham drewno w ogrodzie, ale ono jednak krótkowieczne jest....choć w pewnym stopniu zależy to od gatunku drewna.
Porażki są jak u każdego, nie jesteśmy wyjątkiem, ale trzeba je wliczać w życie i niestety nie na wszystkie mamy wpływ
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies