Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina

sylwia_slomc... 10:13, 30 gru 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82617
anabuko1 napisał(a)
Ptasie tematy zdecydowanie lepsze niz krecie
Tak sądzę
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 10:16, 30 gru 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82617
mira napisał(a)



No brawo Wy !

mi tak trudno zabrać się za sprzątanie domku ogrodnika, nie wiem na co czekam chyba na słoneczko

Co wynika z przeglądu nasion?

Wynika, ze mam część warzywnika już zagospodarowane, choć nie koniecznie tym co bym w planach miała Część nasion była w nagrodzie za ogród. Resztę muszę dokupić....chodzi też za mną tunel foliowy.....ale może mi przejdzie jak wiosną dookoła zobaczę tunele Zawsze mi się wtedy odechciewa jakoś
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Waclaw 11:29, 30 gru 2018


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7180
Sylwia, wspaniałego 2019 Roku życzę
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Monia81 12:16, 30 gru 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8083
Sylwuś nadrobiłam, bo trochę mnie nie było, ale już wracam powoli o kretach już nic nie piszę, ale ptaszarnię u Ciebie podziwiam w tym roku też i u mnie ptaszki buszują po karmikach, ale zdjęć im nie robię, za szybkie są, uwielbiam ten świergot w ogrodzie buziaki wysyłam i życzenia, oby ten nadchodzący rok był szczęśliwy, radosny i w zdrowiu płynął, samych dobrych chwil
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
sylwia_slomc... 13:14, 30 gru 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82617
Waclaw napisał(a)
Sylwia, wspaniałego 2019 Roku życzę

Dziękuję Wacławie Wam również i oby w pomysły i spotkania obfitował
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 13:16, 30 gru 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82617
Monia81 napisał(a)
Sylwuś nadrobiłam, bo trochę mnie nie było, ale już wracam powoli o kretach już nic nie piszę, ale ptaszarnię u Ciebie podziwiam w tym roku też i u mnie ptaszki buszują po karmikach, ale zdjęć im nie robię, za szybkie są, uwielbiam ten świergot w ogrodzie buziaki wysyłam i życzenia, oby ten nadchodzący rok był szczęśliwy, radosny i w zdrowiu płynął, samych dobrych chwil

Monia Wam też życzymy wszystkiego dobrego i samych sukcesów na polu osobistym, zawodowym i ogrodniczym
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
anpi 17:15, 30 gru 2018


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8227
U mnie też ptaki słonecznik kilogramami łupiąAle nie ma takiego przekroju gatunków jak u Ciebie.To przychodzę do Ciebie trochę się uczyć nazw
Moje plany porządkowe na międzyświąteczne dni dały w łeb...przeleżałam przymusowo w łóżeczku Ale nic to po N.Roku posprzatam...później będzie dłużej posprzątane

____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
hanka_andrus 18:08, 30 gru 2018


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Zaległości u Ciebie nie nadrobię, ale ślad zostawiam, by w Nowym Roku nie
zapomnieć o Twej otwartej furtce. Pomyślności.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
sylwia_slomc... 18:17, 30 gru 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82617
anpi napisał(a)
U mnie też ptaki słonecznik kilogramami łupiąAle nie ma takiego przekroju gatunków jak u Ciebie.To przychodzę do Ciebie trochę się uczyć nazw
Moje plany porządkowe na międzyświąteczne dni dały w łeb...przeleżałam przymusowo w łóżeczku Ale nic to po N.Roku posprzatam...później będzie dłużej posprzątane


Pewnie, że wiosną porządek w ogródku bardziej potrzebny niż teraz Dużo zdrówka, do wiosny jeszcze daleko to zdążysz
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 18:18, 30 gru 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82617
hanka_andrus napisał(a)
Zaległości u Ciebie nie nadrobię, ale ślad zostawiam, by w Nowym Roku nie
zapomnieć o Twej otwartej furtce. Pomyślności.

Hanuś w skrócie w wizytówce jest jak było w tym sezonie, więc nie ma potrzeby specjalnie nadrabiać, ale z Twoich odwiedzin zawsze się cieszę
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies