Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Goniak

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Goniak

Ewa 10:19, 10 cze 2013


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Ja chcem jak ja ją tylko spotkam ....to ją kupię
____________________
Moja pierwsza hortensja w ogródku
Milka 10:53, 10 cze 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ale cudne spotkanie chyba też bym zaszalała w tym hostowym raju Gosiu ile ty masz tych host i same piękności
wspaniały ogród, a miejsce do biesiadowania zachwyca, ciut wam zazdraszczam ale tez miałam fajne spotkanie oj obfituje ten czerwiec w imprezy
macham i pozdrawiam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Pszczelarnia 12:25, 10 cze 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Jak to spotkanie krótkie - a kiedy te pyszności zostały zjedzone? I ogród obejrzany.
Warzywnik - poproszę o więcej zdjęć - jedno mnie nie zadawala.
Gosia, ja zawsze najpierw na Twoje buty spoglądam (tak sobie Ciebie oglądam "od stóp do głów").
Twój ogród wypada też takim sposobem oglądać: od trawnika do żeleźniaka różowego. Punkt środkowy zajmują hosty - w życiu nie oglądałam tak imponującej kolekcji.
A Danusia kiedyś pokazywała jedną Angielkę od host - hmmmmmm, chyba powinna do Ciebie na praktyki przyjechać.

Ściskam - jak miło mi pomyśleć sobie, że i ja mam hosty od Ciebie i wiem jak się nazywają i gdzie u mnie rosną!
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
goniak 21:24, 10 cze 2013


Dołączył: 13 lis 2010
Posty: 1276
Gardenarium napisał(a)
No właśnie, przyznaj się jak ochronić hosty [przed ślimakami?


Pewnie nie uwierzycie ale nijak ich nie chronię
Nie stosuję żadnych preparatów, pewnie ślimaki czują przede mną respekt
Wiem, że są różne granulaty antyślimakowe ale ja naprawdę nigdy ich nie używałam, ani w ogrodzie, ani na polu hostowym.
Pszczółko, warzywnik powstał naprędce, po raz pierwszy na rabatach przy domu, bo nie chciało mi się po marchewkę biegać na działkę, niby blisko a jednak daleko
Fotki wrzucę, postaram się w miarę szybko, obiecuję.
____________________
Małgosia mój zielony świat
Sebek 22:42, 13 cze 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Jakie śliczne są te hostowe łany - chyba bam stamtąd nie wyszedł Ale reszta ogrodu również cudna
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Bogdzia 22:50, 13 cze 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Ostatnio gdzieś sie natknęłam na Gosi ,,katalog host" czy jakoś tak podobnie sie nazywało . Było na co popatrzec i pomarzyc.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
adom1206 23:17, 13 cze 2013

Dołączył: 04 lis 2012
Posty: 1216
A ja niedługo do Gosi na małe szaleństwo mam zamiar się wybrać.Szkoda że mało czasu miały i o mnie nie zahaczyły
____________________
Agnieszka - Moje Ogrodowe Marzenia...
monteverde 01:39, 15 cze 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Gosiaczku zajrzyj do mnie na 859 stronkę mam tam problem dziekuję
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
nebel 22:07, 16 cze 2013


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 2465
Witaj Goniak,
mam do Ciebie ogromną prośbę
Za chwilę na swoim wątku zamieszczę hostę z opisem. Czy mogłabyś mi coś napisać?
Może niepotrzebnie 'panikuję', ale miesiąc temu kupiłam pierwsze hosty i jedna z nich trochę mnie niepokoi.
Z góry dziekuję za pomoc
Pozdrawiam
Ewa
____________________
Ogród Nebel
Anabell 12:19, 17 cze 2013


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Witaj Małgosiu! po raz kolejny zaglądam do Ciebie urok hostowy to co lubię. Widać łan host i to w słońcu dają radę? Co możesz powiedzieć o tej Olbrzymiej co reklamują, czy to nie jest chwyt, Z dużych mam Royal Splendor , Regal Kross. . September sun , Slebodana Elegans ta podobna do Olbrzym.
Złota Sun and Substance.
Blue Angel już niższa. Są jeszcze większe? Pozdrawiam i Miłego dnia życzę.
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies