Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Goniak

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Goniak

Nati 22:57, 16 lip 2013


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208
witaj,

jak tutaj pięknie!!! hosty jak marzenie, odesłano mnie do ciebie bo szukam nazwy dla mojej hosty w własciwie kilku jesli możesz zerknąć do mojego wątku będę wdzięczna
str 20 http://www.ogrodowisko.pl/watek/1974-radosc-dla-oczu-pokarm-dla-duszy?page=20

najbardziej chodzi mi o tę ponoć jest to Great expectation

mam jeszcze 5 nowych dopiero ruszają, jestem z nich dumna bo uwielbiam hosty a u ciebie wielkie królestwo, jęsli możesz polecić jakieś odmiany pięknie przbarwiające się rosną u mnie poranne słońce do 11-12 i potem cień, i chociaż dwie odmiany na słońce (ale nie pospolite jak np. mediovariegata) potrzebuję żeby nie żółkły tylko były ładne są takie ??

pięknie u ciebie będę zaglądać dużo fajnych pomysłów z kamieniami - też je uwielbiam , i proszę raz jeszcze zajrzyj do mnie może coś ci się nasunie z nazw host to tylko napisz nazwy ja już w internecie znajdę i dopasuję nazwę do zdjęcia. pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję.
____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
Nati 12:20, 17 lip 2013


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208
goniak napisał(a)


To z pewnością Great Expectations, tylko młodziutka.
Hosta zaliczana do wolnorosnacych, ale warto uzbroić się w cierpliwość, bo jest piękna.




To może być hosta Independence, jeśli białe brzegi liści są nakrapiane na zielono.
Niestety zdjęcie nie jest zbyt dokładne, musisz ocenić sama.
Jeśli ma czystobiałe brzegi to może być Patriot.



To pewnie jest hosta Guacamole.
Od niej pochodzą też nowsze odmiany Holy Mole i Avocado.
bold text

dziękuję ci ta pierwsza to raczej patriot wolno rośnie i bardzo białe brzegi ma bez kropek i ta druga tak myslałam że guacamole bo często się też natykałam na nią w internecie tylko nie byłam przekonana, jak będziesz czasami pisać w swoim wątku o hostach które są ciekawe odmiany chętnie zajrzę, marzy mi się takie hostowisko jak u ciebie pozdrawiam i życzę miłego dnia
____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
Ewa 07:31, 20 lip 2013


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Pozdrawiam Gosiu
____________________
Moja pierwsza hortensja w ogródku
malkul 21:22, 19 sie 2013


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
goniak napisał(a)


Przy okazji wrzucę obiecane fotki swojego tegorocznego warzywniczka, który założyłam na plecach wiaty altanowej .





Gosiu chciałam dopytać o te srebrne druciane coś, - czy to są podpory na np. pomidory lub inne pnące cosik?
jesli tak to gdie nabyłaś lub z czego wykonane?
pytam bo wiosna zrobiłam jedną sztukę ale była za wiotka
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
goniak 22:24, 19 sie 2013


Dołączył: 13 lis 2010
Posty: 1276
Srebrne,pokręcone druty kupowałam w Obi
Wykorzystuję je jako podpory do uprawy pomidorów i ogórków.






____________________
Małgosia mój zielony świat
malkul 22:42, 19 sie 2013


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
dziękuję, muszę zakupić koniecznie! od dawna mam chrapkę, sprawdzają się? nie przewracają?ploeciłabyś czy raczej nie?
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
goniak 21:31, 20 sie 2013


Dołączył: 13 lis 2010
Posty: 1276
Moim zdaniem sprawdzają się, tym bardziej, że na szczycie mają otwór, poprzez który można je dodatkowo usztywnić.
____________________
Małgosia mój zielony świat
jotka 08:02, 21 sie 2013


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Druty, które pokazałaś są chyba najładniejsza podporą dla warzyw jakie widziałam ciekawe jaka maja długość/wysokość ?
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
Magdalenka 08:18, 22 wrz 2013


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 1266
Witam Gosiu. Oglądałam metamorfozy Twojego zakątka, a teraz oglądam Maję. Pięknie u Ciebie Gratuluję programu
____________________
Magda Na Francuskiej
Bogdzia 08:28, 22 wrz 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Gosiu gratuluję cudnego dzisiejszego odcinaka Mai , cudny masz ogród , świetnie wyglądałaś , zielone jeżówki wyjątkowo piękne i nawet kolorowe swiatełka igrające na liściach drzew bardzo mi się podobały choc normalnie nie lubię takiej ilości kolorów i ich ruchu ale na drzewach były cudne.Kuchnia wymaga całej ksiegi pochwał, w jednym zdaniu sie nie da.Cudny odcinek , jeszcze raz gratuluje.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies