Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Ani :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Ani :)

Efffa 21:01, 28 lut 2016


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
anbu napisał(a)


Ew też uważam, że takie bylinowe nie dla mnie. Żurawki mam zeszłoroczne, no tragedia tak wyglądają. Chyba się z nich wyleczyłam
Czytanie rok O, przeglądanie różnych wątków, rozjaśniło mi nieco w głowie

Normalnie będziemy mieć takie same ogrody, mój front chcę przerobić podobnie jak Twoja wizualizacja,lub druga opcja graby otoczone cisem i bukszpanem i ID
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
anbu 21:03, 28 lut 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Efffa napisał(a)

Normalnie będziemy mieć takie same ogrody, mój front chcę przerobić podobnie jak Twoja wizualizacja,lub druga opcja graby otoczone cisem i bukszpanem i ID


Hi hi no i super

____________________
Ania Ogród Ani :)
iwka 09:57, 29 lut 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
anbu napisał(a)


No i proszę Żabka rzuciła propozycję. Lecę pooglądać. O selserii coś już czytałam. Dzięki kobiety mądre
Ale u Makul tak mi się te bitelsy podobają :-!
jak Ci się podobają to sadź przecież one są ładne tylko po zimie średnio wyglądają, ale to przez chwilęmoje to młodziaki, więc w gruncie rzeczy małe doświadczenie z nimi mam na pewno mocno się rozrastają na boki, dla jednych wada, dla innych zaleta jak sobie namnożę odpowiednią ilość to powsadzam je w doniczkach, żeby tworzyły zgrabne kępki
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Kawa 10:21, 29 lut 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
hej Aniu
plany widze już wyklarowane
mnie się podobają ogrody zimozielone i bylinowe
ja chyba od bylin jestem uzależniona chociaż w zimie to nie ma na co patrzeć
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
MirellaB 10:59, 29 lut 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Będzie pięknie u Ciebie, już to widzę oczami wyobraźni
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
blyxa 11:24, 29 lut 2016


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1096
Przyszłam z rewizytą i potrzymać kciuki za planowanie, projektowanie i sadzenie
Będę zaglądać
____________________
moje włości w wiecznym remoncie; zapraszam do ogródu mamy - ogród kwieciem malowany ;)
anabuko1 19:47, 01 mar 2016


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
Jaki to fajny już czas mamy, planowania, główki pracują, kupowania,potem pełno pracy, kopanie, sadzenie, grabienie, dosadzanie, przekształcanie ,pielenie,,itp.
Jak ja lubię ten czas
pozdrówki
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Dominika11 19:52, 01 mar 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
będzie super
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
anna_t 19:57, 01 mar 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
iwka napisał(a)
moje zdanie co do carex the beatles znasz, ale nie będę Cię przekonywać chociaż ostatniego zdania jeszcze co do nich nie powiedziałam

ja bym proponowała seslerię skalną jak u Marty lub Carex Morrowii Variegata jak u Marty

bardzo popieram, o wiele ładniej wygląda poza sezonem. to jest jednak front, powinno być ładnie może beatles dasz gdzieś na tyłach?
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anbu 20:28, 01 mar 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Iw Ty dla mnie prawdziwe góru trawkowe jesteś

Kami, Mirelko chyba mi się troszkę w głowie poukładało dzięki O

Blyxa witaj

Aniu
witaj poponiewczasie hi hi Twój kolorowy ogród i Twoje hosty zawsze miło wspominam

Domi no myślę A jak nie będzie super, to będzie po mojemu hi hi

Witam kolejną Anię Trawki, zwłaszcza na front to rzeczywiście temat do przemyśleń
____________________
Ania Ogród Ani :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies