Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród u stóp klasztoru cz. II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród u stóp klasztoru cz. II

Kondzio 10:13, 06 cze 2015


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070






____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 10:21, 06 cze 2015


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070








____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Urszulla 19:46, 06 cze 2015


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21805
Alinko, dobrze że zajrzałam. Gratuluję Ci telewizyjnego wyróżnienia- kwiatka nie mam odpowiedniego na tą okazjęTwój ogród jest cudowny do pokazania, wyobrażam sobie jak harowałaś przed ich przyjazdem. Też ciekawa jestem co z niego wybrali do telewizyjnej odsłony.


A Kondzio dał cudowne fotki
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
AgnieszkaW 19:55, 06 cze 2015

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Alinko, super, że pokażesz ogród w TV, fotografie Kondzia piękne
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
07_Rene 22:26, 06 cze 2015


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
alinak napisał(a)
Renia fajnie że znalazłam w tobie taką bratnią duszę i do tego na miejscu .
znowu mus się spotkać .


Jak miło To zapraszam w najbliższy poniedziałek

ps. Twój ogród się bardzo zmienia w każdej porze roku. Nie wiem jak to możliwe, że ciągle rabaty są pełne i coś ssię dzieje. Doskonale to widać na fotkach Kondzia. Byłam u Ciebie kilka 2-3 tyg temu, a na fotografiach ogród już zupełnie inny.
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
alinak 22:44, 06 cze 2015


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
LAUROWISNIAAgatko pracy było co nie miara ,choć wydawało mi sie że juz wszystko zrobiłam na wiosnę .nie było przesadzania i dosadzania -absolutnie ,czas nie ten a po za tym to wypadałoby coś wysadzić.a i tak była dziura , ale załatałam......drewnianą ozdobą .






MAREkW Oj takiego określenia to w stosunku do mnie nie da się używać ..kompletne przeciwieństwo ,ale starałam się nie spinać



MALA MIAnia ,sporo tego i tak nagrali przez cały dzień .

MAŁGORZATA S--No ...Gosiu to teraz wystarczy tylko umówić konkretny termin. zgubiłaś mnie ?...czemu mnie to nie dziwi ,tyle wątków co teraz tu mamy ,to bardzo prosto się zgubić .zapraszam .


BABKA - Ojjj kofana -nie ze mną te numery ...ja ??? się obraziłam ?????.

JA SIE NIE OBRAŻAM , nigdy ,najwyżej kwiatkiem dam po nosie i koniec .a że cie mało odwiedzam to musisz wybaczyć ,bo w ogóle mało spędzam na internecie ,
a po za tym kofaaam cie kochanie moje .


KONDZIO Aleś narobił fotek . niektórych miejsc nie rozpoznałam . dzięki ,ja jakiś marnawy fotograf jezdemmmm


URSZULLA -harowałam a teraz trzeci dzień leżę i odpoczywam ..inaczej nie da rady .muszę się zresetować

AGNIESZKA WA wiesz że sama się zastanawiałam jaka ta praca nie wdzięczna narobią się kamerzyści cały dzień jak woły nawet więcej a potem to w pół godzinny program zmontują .

RENEWłaśnie Reniu nad tym pracuję co roku najbardziej żeby te rabaty były żywe cały rok .i uwierz ze to nie łatwe , ciągle jestem w powijakach
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
babka 00:57, 07 cze 2015


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Ufff ... ja Ciebie tesz
Po ogłoszeniu informacji z tv pojęłam skąd ta Twoja absencja
Wiadomo kiedy będzie emisja programu ?
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
paniprzyroda 07:16, 07 cze 2015

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Cieszę się, że taki śliczny ogród obejrzymy w Mai, szczerze gratuluję
____________________
Dwa ogrody
jona 10:22, 07 cze 2015


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 3164
alinak napisał(a)
LAUROWISNIAAgatko pracy było co nie miara ,choć wydawało mi sie że juz wszystko zrobiłam na wiosnę .nie było przesadzania i dosadzania -absolutnie ,czas nie ten a po za tym to wypadałoby coś wysadzić.a i tak była dziura , ale załatałam......drewnianą ozdobą .







Też robię podobne ozdoby, daję tylko zwykłe, przycięte konary albo układam kamienie . Cieszę się, że będę mogła obejrzeć Twój ogród u Mai
____________________
Joanna-Tysiąc radości i utrapień
alinak 22:16, 07 cze 2015


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
babka napisał(a)
Ufff ... ja Ciebie tesz
Po ogłoszeniu informacji z tv pojęłam skąd ta Twoja absencja
Wiadomo kiedy będzie emisja programu ?



Ola jeszcze nie na stówę ale ponoć dopiero na wiosnę .


PANIPRZYRODA -Mariola -bardzo dziękuje za miłe słowa .
Jakoś tak czuję się teraz dowartościowana, że nawet to nie jest tak źle jak mi się czasem wydaje a i pewniej się czuję w swoich rozmyślaniach o ogrodnictwie ,bo jak ktoś pochwali to nareszcie jesteś spokojny że dobrze kombinujesz .


JONA-Joasiu witam u mnie w ogródku .
Takie naturalne ozdoby są najbliższe mojej naturze ,co nie znaczy że inne się nie podobają.
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies