Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Pogubiłam się po drodze...

Pokaż wątki Pokaż posty

Pogubiłam się po drodze...

07_Rene 23:14, 27 cze 2015


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Przyszłam przed 15 żeby zobaczyć, co do upilnowania będzie

Co to za różyczka. Super zestawienie
amelia_b napisał(a)
Troche mojej krainy
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
amelia_b 10:25, 28 cze 2015


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Witam, a do pilnowania niewiele trochę róż, kilka bylin i grujecznik
Co do tej róży to nie jestem Ci wstanie odpowiedzieć kupiona jako NN,zwykła okrywowa
____________________
Pogubiłam się po drodze
Shemsi 16:45, 29 cze 2015


Dołączył: 15 cze 2015
Posty: 716
amelia_b napisał(a)
Troche mojej krainy



Ślicznie w tej Twojej krainie! Ech, mam nadzieję, że w przyszłym roku i ja będę miała czym się pochwalić
____________________
Weronika Oswajanie chaosu
amelia_b 20:56, 29 cze 2015


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Oj jakoś pomału się spełnia moje marzenie śmieją się ze mnie że świra mam na punkcie tego mojego ogródka,że dzieci mi porosną a ja będę w ogrodzie siedzieć
____________________
Pogubiłam się po drodze
iwka 09:48, 30 cze 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Ja mam to samo, doszłam do wniosku już jakiś czas temu, że ogród jest takim moim uspokajaczem, mimo iż nie jest idealny, że jeszcze dużo do zrobienia, to ja się w nim bardzo dobrze czuję. Szczerze mówiąc, to jak bym miała teraz wyprowadzić się z tego miejsca, no to chyba by była moja porażka. Czasami człowiek styrany przyjdzie, albo niezadowolony z cięcia tui , ale szybko przechodzi, i cieszy się jak głupi kwitnącym kwiatkiem. Mówię do swojego M, z wielką euforią, że ukorzeniło mi się kilka gałązek lawendy a on : "a kiedy ci to urośnie, nie lepiej było kupić", no chłop nie czuje czaczy.
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
amelia_b 10:56, 30 cze 2015


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Mi mój w sobotę poradził grujecznika, a dziś mówi do mnie że idzie podlać drzewko, ja oburzona mówię to grujecznik,a on na to kto by to z pamiętał
____________________
Pogubiłam się po drodze
Anabell 17:28, 01 lip 2015


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Witaj Amelio! weszłam na chwilę w czasie herbatki i szybko przeszłam strony.
Żywopłot musisz posadzić, tylko 40 cm to mało miejsca. Grab wymaga cięcia, ja zrobiłam u siebie prostokątne ekrany i żałuję bo w ciągu sezonu kilka razy mus ciąć. przy siatce nie mam to nie mogę radzić co zrobisz jak przerosną gałęzie do sąsiada?
Mam z cisa trzy strony i cięcie raz w roku.
zaplanuj pas hortensji bukietowych, ogrodowe piękne ale trzymaj tylko w donicach. W murku róże to wszędzie zalecają 3/4 szt na metr kw
Ja mam okrywowe na rabacie i wiosną dosadzę więcej.
Lecę dalej pielić i podlewać
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
amelia_b 12:06, 02 lip 2015


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Witaj Anabell. Też mam w planach dosadzenie róż na wiosnę w murku bo teraz widze że jest ich niewiele. Po woli dam radę to jakos uprządkować ciesze się że mnie odwiedziłaś cały czas myśle czym obsadziś działkę. Chciała bym i serbami i tujeami i cisem i grabem, żeby było ciekawie. Może mi się uda.
____________________
Pogubiłam się po drodze
amelia_b 12:09, 02 lip 2015


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Co radzicie posadzić w takim wąskim pasku przy drodze? Nie wiem czy już pytałam czy nie? Szerokość jegomościa 40 cm a długość ponad 15 metrów?
____________________
Pogubiłam się po drodze
amelia_b 12:14, 02 lip 2015


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Murek szaleje

A miała być ciemno fioletowa a tu bladzizna taka? Aż w szoku byłam co to

I nieśmiało wygląda perovskia, szkoda ze tylko jedną szt kupiłam
____________________
Pogubiłam się po drodze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies