Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » W samym słońcu

Pokaż wątki Pokaż posty

W samym słońcu

sarenka 13:52, 13 kwi 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
A może magnolia Genie?
____________________
Magda W samym sloncu
Nowa12 17:10, 13 kwi 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Jaka tu burza mózgów. Fajnie Ewa tłumaczy i doradza. Sama chętnie poczytałam. Na temat Genie jestem totalnie nieobiektywna bo u mnie jest beznadziejna.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Anda 17:26, 13 kwi 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
Genie jest niby wąska. Mi się jej kwiaty bardzo podobają, ale nie wiem, jak rośnie w ogrodach. Satisfaction będzie za duża.

Pod magnolie powinnaś porządnie przygotować glebę, powinna być żyzna i przepuszczalna. Możesz mulczować drobną korą.

Dzięki Agato
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
deszczowymaj 18:00, 13 kwi 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Łoo matko ale tu się dzieje ciekawe plany ..Ewa jak zawsze fajnie doradza

Pozdrowionka świąteczne
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
sarenka 18:37, 13 kwi 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Agata, bo jak nie wiem co robić to wiem, że Ewa pomoże jeszcze tylko ona chyba nie straciła do mnie cierpliwości ;

Ewa- zastanawiam się co innego szukać jakbym tej magnolii nie znalazła?


Asia- jakby co to dorzuc coś od siebie


Na ten rok mam postanowienie,żeby szybko podejmować decyzje i plany wprowadzać w czyn,a nie ciągle się zastanawiac
____________________
Magda W samym sloncu
Anda 18:42, 13 kwi 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
Hmm, mam nadzieje, ze znajdziesz ta magnolie
Jakby nie to moze jablonka ozdobna?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
sarenka 19:10, 13 kwi 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
A która odmianę masz na myśli?
Ja znam tylko z nazwy Ole i Royalty
____________________
Magda W samym sloncu
sarenka 18:26, 15 kwi 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Hmm czytając wątek Inki zaczęłam się zastanawiać się jeszcze nad modernizacja pierwszej a tymczasem najdłuższej i najmniej udanej rabaty...
Szerokość 2,5 m, długość około 22 m
Jako żywopłot szmaragdy, przed nimi hortensje w odległości około 1 m od tuj. Patrząc na nią id domu to od prawej jest 5 Limelight, przed linkami ref baron a przed nim żurawki
Dalej idą 2 miskanty ML i Annabelle-sztuk 5. Przed Annabelle misly byc stipy i jako obwódka carexy zapomniałam jakie

Potem w szeregach dwa miskanty ML i 2 m przerwy i dopiero Limelight w ilości 4 szt, tu znowu Red baron i żurawki
Tak to mniej więcej wygląda
____________________
Magda W samym sloncu
Anda 18:36, 15 kwi 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
sarenka napisał(a)
A która odmianę masz na myśli?
Ja znam tylko z nazwy Ole i Royalty


Ola jest bardzo ładna, a Royalty ma bordowe liście
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
sarenka 18:57, 15 kwi 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Chyba bardziej skłonie się ku Oli żeby za dużo bordowych lusci nie było.



A co sądzisz o tej rabacie wyżej. Zmieniać coś, zostawić?
____________________
Magda W samym sloncu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies