Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sprzeczność w ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Sprzeczność w ogrodzie

deszczowymaj 20:05, 23 sie 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Matko i córko przeCudnie ale masz zdolnego eMa
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Jana 23:23, 23 sie 2015


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
deszczowymaj napisał(a)
Matko i córko przeCudnie ale masz zdolnego eMa
dziękuję, wiem, że mam w domu skarb... ciekawe tylko czy On o tym Wie? :
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
omelka1 09:55, 24 sie 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 965
Taras super a widoki z niego piękne.Tak można odpoczywać po pracy w ogrodzie.
____________________
Agata-OGRÓD...niekończąca się opowieść i przygoda
eugenia_stef... 10:44, 24 sie 2015


Dołączył: 29 sty 2014
Posty: 559
Jana napisał(a)



Jano dobry pomysł z tym zabudowaniem tarasu u mnie też by się przydał choć daszek żeby chronił przed słońcem
____________________
Kolorowy Ogród Geni
mira 11:39, 24 sie 2015


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Jana napisał(a)
ten bok chcę obsadzić winoroślą różową, czy kupić też białą, dzikie wino lub hortensję pnącą. . ..? Nie chcę by się zagłuszyły i by zarosła cała pergola, ważny jest dla mnie kolor na jesień bo raczej winorośl nie będzie u mnie owocowała.. co radzicie?


Witaj!
wpadłam z rewizytą i poczytałam od początku. Az ciarki mnie przeszły jak pomyslałam że z synową miałabym ogród dzielić
To wymaga wiele taktu i wzajemnego szacunku by pogodzić wszystkie poglądy i zdaje sie że się to Wam udaje.
Dlaczego winorosl ma u Ciebie nie owocować? nikt nie ma w okolicy , masz za ostry klimat, fakt potrzebne jest stanowisko słoneczne.
ja mam hortensję pnącą, wolno rośnie jest sliczna i wymaga stanowiska raczej cienistego a ja mam niestety za dużo słońca ale sobie radzi. Na jesieni slicznie się przebarwia na złoto.
Jednak gdyby były warunki u Ciebie to wolałabym winrośl dla owoców i klimatu jaki tworzy.
pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Jana 18:01, 24 sie 2015


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
omelka1 napisał(a)
Taras super a widoki z niego piękne.Tak można odpoczywać po pracy w ogrodzie.
: i o to chodzi :
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
Jana 18:05, 24 sie 2015


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
eugenia_stefanska napisał(a)



Jano dobry pomysł z tym zabudowaniem tarasu u mnie też by się przydał choć daszek żeby chronił przed słońcem
dziękuję, planuję w przyszłym roku zadaszenie z materiału, wystarczy by dał cień
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
Jana 18:14, 24 sie 2015


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
mira napisał(a)


Witaj!
wpadłam z rewizytą i poczytałam od początku. Az ciarki mnie przeszły jak pomyslałam że z synową miałabym ogród dzielić
To wymaga wiele taktu i wzajemnego szacunku by pogodzić wszystkie poglądy i zdaje sie że się to Wam udaje.
Dlaczego winorosl ma u Ciebie nie owocować? nikt nie ma w okolicy , masz za ostry klimat, fakt potrzebne jest stanowisko słoneczne.
ja mam hortensję pnącą, wolno rośnie jest sliczna i wymaga stanowiska raczej cienistego a ja mam niestety za dużo słońca ale sobie radzi. Na jesieni slicznie się przebarwia na złoto.
Jednak gdyby były warunki u Ciebie to wolałabym winrośl dla owoców i klimatu jaki tworzy.
pozdrawiam
u mnie jest raczej trudny klimat, poza tym miejsce w którym chcę posadzić winorośl (na rogu) nie jest zbyt słoneczne ale podoba mi się winorośl i dlatego zastanawiam się nad zakupem drugiej.. mam już jedną i boję się czy będzie pasowała ewentualnie do hortensji. Nie wiedziałam, że hortensja się przebarwia a z teściową staram się podzielić ogrodem bo mamy inne gusty

____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
Gabriela 19:13, 24 sie 2015


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Jana napisał(a)
Wysiewałam różne kwiaty na wiosnę. Ale tego nie pamiętam....Czy ktoś wie jak to się nazywa? bo próbuję to zidentyfikować..


To jest tytoń ozdobny, pięknie pachnie wieczorem, mówią też na niego "tabaka". Jednoroczny i sam się rozsiewa, bardzo go lubię. Mam taką odmianę jeszcze inną, o mniejszych, żółto-zielonych kwiatach.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Gabriela 19:14, 24 sie 2015


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Jana napisał(a)


Tak, to jest kosmos siarkowy, masz rację.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies