Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w Klein Kottorz

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w Klein Kottorz

Wiolka5_7 08:54, 28 sty 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20443
daszum napisał(a)
Magda, miło że zajrzałaś.
To zdjęcia jeżówek z 2015 r., miałam wtedy 41 odmian. Teraz mam troszkę mniej, ale i tak sporo. Niektóre się wspaniale rozrosły.

Ziemia mnie ciągnie


Ale masz dużo odmian jeżówek! Śliczne są
Ja mam kilka i je uwielbiam...
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
daszum 13:18, 28 sty 2018


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4385
Wiola, znalazłam w czeluściach komputera te zdjęcia i wkleiłam z tęsknoty za latem.
Posadziłam je w kiepskiej ziemi i część mi wyginęła ale najładniejsza dla mnie - Supreme Cantaloupe, została.
Jeszcze kilka zdjęć z zeszłego roku:














____________________
Danka Ogród w Klein Kottorz okolice Opola
Fuksja 15:17, 28 sty 2018


Dołączył: 01 lip 2013
Posty: 393
No no, zaglądam i co ja widzę, aż mi oczy się śmieją na twe poczynania, ja też pielę zimą jak pogoda dobra. Chciałabym mieć tyle werwy co ty jak już zostanę stypendystką ZUSu, podziwiam i zazdraszczam. Jeżówki cudne.
____________________
pozdrawiam,Ania
daszum 17:26, 28 sty 2018


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4385
Fuksja napisał(a)
No no, zaglądam i co ja widzę, aż mi oczy się śmieją na twe poczynania, ja też pielę zimą jak pogoda dobra. Chciałabym mieć tyle werwy co ty jak już zostanę stypendystką ZUSu, podziwiam i zazdraszczam. Jeżówki cudne.


Werwy ogrodowej rzeczywiście mi nie brakuje.
Stypendystką ZUS-u zostałam nagle, z dnia na dzień. Na początku było to trudne a teraz doceniam fakt, że w każdej chwili mogę skoczyć do ogrodu pogrzebać w ziemi i nie wyobrażam sobie powrotu do pracy. Każdemu miłośnikowi ogrodu życzę takiego luzu.

Fuksjo, a gdzie Twój wątek? Ujawnij się , pokaż swój ogród.
____________________
Danka Ogród w Klein Kottorz okolice Opola
sylwia_slomc... 18:36, 28 sty 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
Witam si i ja Kawał dobrej roboty zrobiłaś na tym kawałku planety Podziwiam za wysiłek włożony w przesadzanie i przekopywanie i nie czarujmy się przy piaszczystej glebie podlewanie. Bardzo mi się podoba to co stworzyłaś i to, że udało Ci się nie stracić charakteru ogrodu...masz go po swojemu, ale uładzony. Widok świetny, szczególnie jak z pusta działka się porówna.
Jeżówki uwielbiam, a u Ciebie ich cała masa kolorami oczy pasę Też już na wiosnę czekam z wytęsknieniem Ciekawa jestem jak posadziłaś cebulowe. Vanilla frise pięknie Ci rosną, ale i trawy fajnie wpisane w rabatę
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
daszum 18:58, 28 sty 2018


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4385
sylwia_slomczewska napisał(a)
Witam si i ja Kawał dobrej roboty zrobiłaś na tym kawałku planety Podziwiam za wysiłek włożony w przesadzanie i przekopywanie i nie czarujmy się przy piaszczystej glebie podlewanie. Bardzo mi się podoba to co stworzyłaś i to, że udało Ci się nie stracić charakteru ogrodu...masz go po swojemu, ale uładzony. Widok świetny, szczególnie jak z pusta działka się porówna.
Jeżówki uwielbiam, a u Ciebie ich cała masa kolorami oczy pasę Też już na wiosnę czekam z wytęsknieniem Ciekawa jestem jak posadziłaś cebulowe. Vanilla frise pięknie Ci rosną, ale i trawy fajnie wpisane w rabatę



Witam Cię Sylwia. Już kilka razy próbowałam zapoznać się z Twoim wątkiem, ale on jest dłuuuuuuuuuuuuugiDzisiaj zobaczę przynajmniej ostatni rok.

Dziękuję Ci za miłe słowa, szczególnie cieszę się z tego, że zauważyłaś indywidualny charakter mojego ogrodu.

Tulipany posadziłam na tej dużej rabacie powyżej hortensji limelight, takimi plamami kolorów, oprócz tego na samym dole tej rabaty posadziłam 100 białych narcyzów. Wiosną zobaczę jak wyszło. Są jeszcze różne czosnki, ale w innych miejscach.
____________________
Danka Ogród w Klein Kottorz okolice Opola
daszum 17:00, 02 lut 2018


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4385
Toszkę chciałabym zaprosić tutaj na konsultacje:













____________________
Danka Ogród w Klein Kottorz okolice Opola
daszum 17:07, 02 lut 2018


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4385
Zbliżenia począwszy od lewej strony rabaty.










____________________
Danka Ogród w Klein Kottorz okolice Opola
daszum 17:13, 02 lut 2018


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4385



____________________
Danka Ogród w Klein Kottorz okolice Opola
AgataM 18:12, 02 lut 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Witaj Danusiu Bardzo ciekawy masz ogród dający wiele możliwości A Twoje cudowne jeżówki oczarowały mnie . Uwielbiam je. Na pewno nie raz Ciebie odwiedzę Pozdrawiam Cię serdecznie
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies