Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w Klein Kottorz

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w Klein Kottorz

basia3 19:37, 30 gru 2017


Dołączył: 03 maj 2013
Posty: 1329
no faktycznie nie fajnie, ja mam kilku fajnych z jednym prowadzimy dyskusje przez płot, obdarowujemy się różnymi płodami rolnymi i krzaczkami ozdobnymi. więc ja nie mam co narzekać chyba.
____________________
JEST DOBRZE :D
daszum 19:51, 30 gru 2017


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4394
Magleska napisał(a)
Faktycznie ....szkoda ,że tak jest ....ale może w końcu ktoś się przełamie i będziesz mieć fajną sąsiadkę na kawę
życzę tego
Szczęścia i Zdrowia na nadchodzący Nowy Rok



Magda, na upartego mam jedną sąsiadkę na kawę, ale.... widzę, że intrygi to jej żywioł. W związku z tym odpada jedyna, która czasem gada.

Za życzenia dziękuję i mam nadzieję, że się spełnią, szczególnie jeśli chodzi o zdrowie.
W tym roku w czerwcu syn miał w Niemczech wypadek w pracy, więc spędziłam "urlop" w klinice w Kassel. Miał uraz głowy, operację, a we wrześniu drugą operację. W dniu, w którym mój syn miał drugą operację moja bliska kuzynka pochowała syna (jej syn 31 lat, zginął w wypadku szybowca).
Po tych nieszczęściach do dzisiaj nie mogę się pozbierać i czekam na jutrzejszy dzień, żeby już w końcu zamknąć ten ciężki rok.
____________________
Danka Ogród w Klein Kottorz okolice Opola
daszum 20:22, 30 gru 2017


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4394
basia3 napisał(a)
no faktycznie nie fajnie, ja mam kilku fajnych z jednym prowadzimy dyskusje przez płot, obdarowujemy się różnymi płodami rolnymi i krzaczkami ozdobnymi. więc ja nie mam co narzekać chyba.




Basia, faktycznie nie masz powodu do narzekań, marzę o takim układzie.
____________________
Danka Ogród w Klein Kottorz okolice Opola
basia3 22:27, 30 gru 2017


Dołączył: 03 maj 2013
Posty: 1329
mojego sąsiada i sąsiadki też nie oddam bardzo fajni są i spokojni
____________________
JEST DOBRZE :D
Magleska 08:58, 02 sty 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
Niestety nieszczęścia spadają na nasze głowy niespodziewanie ...dobrze ,że syn już wydobrzał po wypadku - ale co przeżyłaś strachu ..... rozumiem ......
mnie ten strach niestety też nie opuszcza ......
... współczuję straty kuzynki - taki młody chłopak
Życzę ,aby ten Rok przynosił same dobre wiadomości przede wszystkim Zdrowia , bo to najważniejsze
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
daszum 19:10, 02 sty 2018


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4394
Magda, dziękuję za życzenia i wierzę że mają moc spełnienia

Tobie też życzę, żeby Mama wróciła do zdrowia. Przecież i w tej chorobie zdarzają się przypadki powrotu do zdrowia, mimo niepomyślnych rokowań.
____________________
Danka Ogród w Klein Kottorz okolice Opola
DorKa 08:34, 11 sty 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Wracam z rewizytą Na szczęście wątek krótki więc szybko poznałam Twój ogród i jestem pod wrażeniem pracy jaką w niego włożyłaś. Zdjęcia przed i po najlepiej to obrazują. Jest ślicznie. Widzę,że miałyśmy podobne przyjemności ze zrywaniem trawnika ( Ty jeszcze więcej ) Bolące plecy , odciski na dłoniach i dumny uśmiech na twarzy , tak ja wspominam zrywanie darni
Życzę wszystkiego Najlepszego w Nowym roku i powodzenia w pracach ogrodowych

p.s musze mamie koniecznie sprzedać hasło stypendystki Zus świetne.


____________________
Dorka Zakręcony ogród
daszum 14:35, 11 sty 2018


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4394
Dorka, dziękuję za życzenia. Gwoli ścisłości - nie zrywałam trawnika, ja go tylko przekopałam.
Jak patrzę na zdjęcia z początku wątku to widzę,że to był po prostu wielki zbiór roślin. Z drugiej strony dobrze że te zdjęcia są, ponieważ teraz widać zmiany, mam nadzieję że na lepsze.

U mnie zima łagodna, czyli jej nie ma. Już mnie nosi, żeby coś przesadzić, tylko zapowiedź mrozów mnie wstrzymuje.
____________________
Danka Ogród w Klein Kottorz okolice Opola
Wiolka5_7 17:07, 11 sty 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20473
Hej! Piękna przemiana ogrodu,jest cudnie! Bardzo mi się podoba! Pozdrawiam
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
daszum 22:07, 11 sty 2018


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4394
Witam Cię Wiola, myślę że ta pochwała jest na wyrost

Idę do Ciebie.
____________________
Danka Ogród w Klein Kottorz okolice Opola
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies