Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana

karo 08:20, 08 mar 2020


Dołączył: 16 lut 2014
Posty: 369
Ewuniu czy możesz mi doradzić, jakie róże posadzić w donicy najlepiej pachnące
____________________
Karolina - Moja działka
greg66 11:18, 08 mar 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4571
Ewo możesz zajrzeć do mnie, czy coś mam teraz robic przy tych różach i co zrobić aby były okazałe?
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
anna_t 12:05, 08 mar 2020


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Anda napisał(a)


Nie znam tego nawozu a w opisie nie ma podanego składu NPK.

Granulowany obornik koniecznie. Masz gdzieś w pobliżu kompostownię sprzedającą kompost? Też by się przydał. Możesz kupić też Biohumus, od dżdżownic chyba kiedyś widziałam.
Tego co pokazywalaś wcześniej ja bym nie używała.
Nawożenie wiosenne koniecznie. Potem drugi raz końcem czerwca.
dzięki Ewa, podleje nim hortensje A do róż dam obornik i biohumus. Mam kompostownie niedaleko, też dodam.
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Anda 12:13, 08 mar 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33792
karo napisał(a)
Ewuniu czy możesz mi doradzić, jakie róże posadzić w donicy najlepiej pachnące


Bardzo ladna i pachnaca jest Princess Alexandra of Kent, Munstead Wood, Harlow Carr, Jennifer Rose (synonim to Claire Marshall), Chandos Beauty - tylko ma troszke za bardzo wyprostwany pokroj wg mnie.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 12:14, 08 mar 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33792
greg66 napisał(a)
Ewo możesz zajrzeć do mnie, czy coś mam teraz robic przy tych różach i co zrobić aby były okazałe?


Bylam
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 12:15, 08 mar 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33792
anna_t napisał(a)
dzięki Ewa, podleje nim hortensje A do róż dam obornik i biohumus. Mam kompostownie niedaleko, też dodam.


Kompost mozesz dac po calej rabacie. Ta rabata bedzie dosc zarloczna, przy takiej ilosci roz i bylin

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
greg66 12:21, 08 mar 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4571
Ewo dzięki i zapraszam jeszcze raz
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
Magleska 14:17, 08 mar 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18938
Ewuś czytam te polecane róże -wszystkie są śliczne ….jak myślisz -one dadzą radę rosnąc na skarpie-cały dzień słońce,glina ?
marzy mi się posadzić przy zejściu z tarasu -po obu stronach schodów róże ….tylko nie wiem jak je połączyć ,żeby fajnie wyglądały

i jakie zimozielone lubią się z różami ?

może gdzieś pisałaś o dobrym towarzystwie ...ale dużoooo stron i nie wiem ,gdzie szukać ….


pewnie nie chce Ci się po sto razy tego samego mówić plisss

buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
karo 16:58, 08 mar 2020


Dołączył: 16 lut 2014
Posty: 369
Anda napisał(a)


Bardzo ladna i pachnaca jest Princess Alexandra of Kent, Munstead Wood, Harlow Carr, Jennifer Rose (synonim to Claire Marshall), Chandos Beauty - tylko ma troszke za bardzo wyprostwany pokroj wg mnie.


O jak szybko , dzięki i zaraz zagłębię się w lekturze.
____________________
Karolina - Moja działka
nyna76 17:46, 08 mar 2020


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 1693
U Ewuni mówisz masz ... Też będę działać z granulowanym obornikiem. Nie ma to jak qpa. Czy pokrzywą też lejesz ?
____________________
Ania Działeczka-spełnianie zielonych marzeń (wielkopolska,Poznań)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies