Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana

Zakrecona 14:52, 27 lip 2020

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Ewa jakież Ty masz te zestawienia roślin , no bajka po prostu.

Nic tylko siedzieć i się gapić, a tu czasu mało, bo roboty nie ubywa
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
deszczowymaj 15:18, 27 lip 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Makao_J napisał(a)
W dziejszych czasach lepiej pierdnąć niż kichnąć



noo mistrzostwo świata

Ewuniu jak dobrze ,że już jesteś Buziaki Wielkie Ci przesyłam
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Mariposa 18:06, 27 lip 2020


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Brakowało Cię tu, Ewo, i Twoich mistrzowskich ujęć
____________________
Ela Motylogród
Sanka 23:03, 27 lip 2020

Dołączył: 21 mar 2020
Posty: 206
Ewa miło słyszeć że ze zdrowiem już wszystko ok. Dbaj o siebie!
____________________
Sanka Sanka Ogrodowe tematy do ogarnięcia
kaz742011 13:42, 28 lip 2020


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
Anda napisał(a)
Dziewczyny, dziękuję za Wasze wizyty i pamięć Kochane jesteście
Nie mam urlopu w tym roku. Pracuję, trochę miałam problemy zdrowotne, ale już jest ok. Cieszę się, że fotki Wam się podobają. Nowe będą, ale mam trochę mało czasu na O. Wiecie jak to jest latem




Violu, to jest Salvia ovrahamis (Salvia microphylla). Niby jednoroczna, ale ma bardzo przepuszczalne podłoże i zimuje od trzech lat u mnie



Zamiast Gaury polecam w takim razie Agastache albo Liatris spicata



Dziękuję .
____________________
Kasia - Miejski ogród w wersji mini
Anda 17:25, 31 lip 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33506
Serdecznie dziękuję Wam za miłe wpisy, pamięć i życzenia zdrowia Całe szczęście zdrowie powróciło i oby tak zostało.


Gardener27 napisał(a)

Zapuściłem Twój song i oglądam fotki.

Lucifera wpuściłaś do przedogródka ... Ewa

Co robisz po przekwitnięciu z Penstemonami ? Ciekawe wyglądają ale strasznie mi się pokładają.

Kompozycje na rabatach masz mistrzowskie, podziwiam.


Przemku, Lucifer całkiem ładny, a jabłka już zjedzone

Penstemony, ale tylko te hartwegii a nie digitalis, przycinam i one potem kwitną ponownie. Dokładnie to robię tak, że wycinam przekwitłe gałązki całkowicie, a te które kwitną, jeszcze zostawiam. Teraz nowe gałązki niedługo zaczną kwitnąć, a stare muszę przyciąć
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 17:28, 31 lip 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33506
Czas na fotki

Zebrało się tych fotek trochę, bo są z ostatnich trzech tygodni. Wiele widoków już nieaktualnych. Przeplatać się będzie deszcz ze słońcem

Mieczyk, widoczek, Pulmonaria Majeste - uwielbiam te srebrne liście

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 17:29, 31 lip 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33506
Lilia i Louise Odier

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 17:30, 31 lip 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33506
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 17:32, 31 lip 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33506


Jeżówki ściółkowane skoszoną trawą, niezbyt to ładne, ale dobre dla gleby
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies