Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z koniczynką

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z koniczynką

Rumianka 09:40, 15 cze 2018


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10020
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 09:41, 15 cze 2018


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10020
[
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
patrycja 10:27, 15 cze 2018


Dołączył: 17 sty 2017
Posty: 3331
Bardzo ładnie
Zwłaszcza dodatki w postaci koszyka metalowego, też kiedyś mieliśmy taki.
A najlepsze to doniczki, super
____________________
Patrycja mój ogródek
Basilikum 10:53, 15 cze 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21729
ale masz fajne dekoracje stojak na doniczki nowy wypatrzylam i jeszcze kilka rzeczy
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Rumianka 14:38, 15 cze 2018


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10020
patrycja napisał(a)
Bardzo ładnie
Zwłaszcza dodatki w postaci koszyka metalowego, też kiedyś mieliśmy taki.
A najlepsze to doniczki, super
Koszyk metalowy był kiedyś przejechany autem przez eMa, ale za kare musiał poprostować i nadal służy...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 14:40, 15 cze 2018


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10020
Basilikum napisał(a)
ale masz fajne dekoracje stojak na doniczki nowy wypatrzylam i jeszcze kilka rzeczy
Stojak na doniczki to pamiątka eMa po Ojcu ...przed laty go robił...jest bardzo ciężki, że wiatr nie przewróci...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
anpi 00:26, 16 cze 2018


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8017
Ale masz ogromniastą czerwoną różę na pergoliCudna jest!!!!
I fajne poidełko
Ja dzisiaj też machnęłam na biało stary stojak ale na jedną doniczkę,brat uchronił przed wyrzuceniem,wiedząc,że ja starocia chętnie przygarnę i dam im nowe życie
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
yolka 12:57, 16 cze 2018


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Róża na pergoli ogromniasta, super przejście po nią. Spodobały mi się białe irysy, myślałam że w tym kolorze nie występują, ociupinkę poproszę po kwitnieniu lub na wiosnę, nie wiem kiedy najlepiej je dzielić i oczywiście o ile karpy będziesz mieć na tyle duże, że już można coś oddzielić, jeśli nie to poczekam
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Rumianka 19:18, 17 cze 2018


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10020
anpi napisał(a)
Ale masz ogromniastą czerwoną różę na pergoliCudna jest!!!!
I fajne poidełko
Ja dzisiaj też machnęłam na biało stary stojak ale na jedną doniczkę,brat uchronił przed wyrzuceniem,wiedząc,że ja starocia chętnie przygarnę i dam im nowe życie
Starocia, to też moje klimaty...tak szybko się ich nie pozbywam, albo i wcale...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 19:24, 17 cze 2018


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10020
yolka napisał(a)
Róża na pergoli ogromniasta, super przejście po nią. Spodobały mi się białe irysy, myślałam że w tym kolorze nie występują, ociupinkę poproszę po kwitnieniu lub na wiosnę, nie wiem kiedy najlepiej je dzielić i oczywiście o ile karpy będziesz mieć na tyle duże, że już można coś oddzielić, jeśli nie to poczekam
Yolu, róża ma już swoje lata, te przy domu ocalały przez zimę w zaciszu, a te na działce niestety w marcu mróz skosił...dopiero biedulki odbijają od korzenia...a białe Irysy wyślę Ci już teraz, one nie przeciwne, to przetrwają wysyłkę...napisałam na priv...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies