Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z koniczynką

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z koniczynką

Rumianka 13:48, 06 sty 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10286
Dziewczyny...ja nie jestem taka odważna, a raczej strachliwa d... Ale xtrach strachem, a ciekawość swoje...Sąsiadka wpuściła mnie na swoją posesję, bo akurat obserwowała je przez siatkę... i dlatego mogłam z bliska porobić dzikom zdjęcia...Ale to nie koniec akcji...Dziś znowu sytuacja powtórzyła się, gdyż pewnie nie zjadły wszystkich jabłek, a straż krąży i krąży...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
anka_ 17:01, 06 sty 2019


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Przez siatkę to i super poobserwować taką watahę. U mnie spacerują, ale w części gospodarczej. I jak patrzę to nawet żal mi się robi, bo wycinają lasy hektarami to gdzie te zwierzaki mają siedzieć.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
olga80 17:25, 06 sty 2019


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Ale stadko lubi taki widoki u mnie na polach sarny i jelenie widać nawet dość blisko podchodzą .
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku
____________________
Teresa Moje małe królestwo
Rumianka 18:51, 07 sty 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10286
Jak by nie patrzeć, ja boję się dzikich zwierząt, a koni też się boję...dla mnie to za duże zwierzaki, chociaż nigdy krzywdy mi nie zrobiły...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Muszelka 19:46, 07 sty 2019


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4846
OMG! Ależ spotkanie!




Przypomniała mi się scena z "Nie ma mocnych"
https://www.youtube.com/watch?v=qZ9zXp66gnU

____________________
Ogród Muszelki Wizytówka
Rumianka 19:19, 08 sty 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10286
Ha, ha...uwielbiam Samych Swoich...i dalsze części...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
gogo 22:48, 09 sty 2019


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Ja też
Ja, jak leci nad ogrodem jakiś pojazd powietrzny, w myślach go przepędzam z " mojego
nieba", jak Pawlak
Jak tam sprawa z dzikami, nie było już kłopotów z niechcianymi gośćmi?
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
Rumianka 13:18, 10 sty 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10286
Wczoraj znowu pojawiły się te dziki...Akurat zamykałam bramę ok. 17,oo jak śmignęły przed jadącym samochodem i podnały znów do jabłek...Było ich 7 sztuk...policzyłam z wielkim strachem. Pies wyczuwa je nawet będąc na podwórzu,,,Już spacerki do lasu skończyliśmy definitywnie...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
makadamia 14:22, 10 sty 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
No, coś mi się zdaje, że niedługo dziki przestaną być problemem:/.
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
sylwia_slomc... 16:49, 10 sty 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82089
anka_ napisał(a)
Przez siatkę to i super poobserwować taką watahę. U mnie spacerują, ale w części gospodarczej. I jak patrzę to nawet żal mi się robi, bo wycinają lasy hektarami to gdzie te zwierzaki mają siedzieć.
Rozpoczęli lawinę, wycinają lasy, teraz będzie odstrzał, a za chwilę co?
Jak sie jedno ogniwo w łańcuchu zaburzy to potem jak po sznurku leci....

Ale wczoraj się z eM uśmialiśmy z wypowiedzi, że doliczyli się 80 000 szt dzików w Polsce, a minimalny plan na odstrzał przewiduje 185 000 ......chyba policzyli te prosięta co je jeszcze prośne lochy noszą....
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies