Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z koniczynką

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z koniczynką

Rumianka 23:25, 06 maj 2020


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10235
anabuko1 napisał(a)

Pięknie masz w ogrodzie.
Fajnie,że tak blisko żurawie widziałaś.
Ja codziennie je słyszę i widzę przelatujące. .Ale tak blisko nie widziałam.
Pozdrawiam

Będąc na działce mamy możliwość obserwacji przeróżnego ptactwa gniazdującego na okolicznych drzewach...Pod tarasem, we wiaderku, "nasz" ptaszek też wysiaduje 5 jajeczek...do piwnicy chodzimy przez garaż, by go nie płoszyć...W ubiegłym roku w tym samym wiaderku były 2 mioty...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 23:29, 06 maj 2020


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10235
GorAna napisał(a)
Elisko, fajnie, że jesteś
Czas leczy rany, a ogród w tym pomaga, bo praca w nim porządkuje rozbiegane myśli
Pozdrawiam wiosennie

To prawda Aniu...że czas goi rany. W ostatnim czasie przez te paskudne "korony" chyba większość miewa doła, bo sytuacja, jak na razie nie napawa optymizmem...musimy to przetrzymać i liczyć, że będzie dobrze.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
hankaandrus_44 23:31, 06 maj 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7195
Wróciłaś, i się cieszę z tego. Chociaż nasze ogrody nie za bardzo chcą się chwalić, Ciągle im zimno.

Głowa do góry, i na naszej ulicy słoneczko przygrzeje kiedyś. A póki co wbrew wszystkiemu rośliny rwą się do życia. Bierzmy z nich przykład.

Miłego ogrodowego!
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Rumianka 23:43, 06 maj 2020


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10235
hankaandrus_44 napisał(a)
Wróciłaś, i się cieszę z tego. Chociaż nasze ogrody nie za bardzo chcą się chwalić, Ciągle im zimno.

Głowa do góry, i na naszej ulicy słoneczko przygrzeje kiedyś. A póki co wbrew wszystkiemu rośliny rwą się do życia. Bierzmy z nich przykład.

Miłego ogrodowego!

Witaj Hanuś, dzięki za odwiedzinki...Dzisiaj dość ostro popracowałam. Posadziłam 2 miskanty Memory, na które w ubiegłym roku tak ostrzyłam zęby, ale niestety nie udało mi się wówczas kupić. A teraz czekały na mnie, pomimo iż kolejka z zachowaniem odległości, topniała w mikrym tempie...ale udało się. Przesadziłam również w inne miejsce dość dużego rodka, bo nie chciał kwitnąć...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
sylwia_slomc... 00:02, 07 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81915
Memory jest śliczny i wcześnie zakwita, kwiat trzyma prawie do wiosnyFajnie, że Jesteś znowu z nami
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Rumianka 22:36, 08 maj 2020


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10235
sylwia_slomczewska napisał(a)
Memory jest śliczny i wcześnie zakwita, kwiat trzyma prawie do wiosnyFajnie, że Jesteś znowu z nami

Kupiłam fajne egzemplarze miskantow memory i teraz tylko czekać na efekty, ale pomimo słońca temperatury są za niskie do odpowiednich efektów wzrostu.


____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
anpi 00:58, 09 maj 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8139
Eliza, witaj po przerwie Pokazuj co tam więcej w ogrodzie.

Najgorzej jak smutki się kumulują, czasami trzeba więcej czasu by poukładać myśli. Wracaj tu do nas na dłużej, tu jest dużo pozytywnej energii!!!
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 01:04, 09 maj 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8139
Jesienią kupiłam miskanty Memory i Rosi, jeszcze nic zielonego nie wypuszczają, czyżby nie przeżyły?
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
hankaandrus_44 07:38, 09 maj 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7195
Zaglądam, jeszcze w ferwor ogrodowiskowy nie wpadłaś, może to i dobrze. Jak widzi się u siebie niedoskonałości, to czasami można się zniechęcić do wszystkiego. Ale głowa do góry! Życie toczy się, niezależnie od naszej woli i chęci. Będzie dobrze. Trzymaj się.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Dorota123 20:33, 09 maj 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
U mnie żurawie to ogromna rzadkość, jeden raz widziałam w okolicy dwie sztuki.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies