Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z koniczynką

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z koniczynką

Rumianka 21:23, 06 maj 2020


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10235
Witajcie kochani po długiej przerwie...Wszystkim odwiedzającym mój watek serdecznie dziękuję za słowa otuchy oraz za pamięć...Już czas podnieść głowę i zająć się tym co ważne...Nie myślałam, że odejście mojej kochanej suni, tak powali mnie z nóg...ale to chyba dlatego, że nagromadziło mi się w ostatnich latach sporo smutnych emocji...najbliższa rodzina uszczuplona została o 5 osób, a do tego jeszcze ukochana piesia.... Ale życie toczy się dalej, i coraz trudniej jest zaakceptować taki stan rzeczy...
W ogrodzie powoli zaczyna startować "zielenina". Długo ociągały się moje rośliny, pomimo, że ta ostatnia zima była jak nie zima. Wiosna natomiast startowała z ciągłymi przymrozkami i tak naprawdę, to dopiero od tygodnia noce są bez szronu...Jednakże to co próbowało wypuścić świeże listowie, to skutecznie unicestwiał przymrozek...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 21:26, 06 maj 2020


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10235
Posadziliśmy 2 świdośliwy

Aktualne zdjęcia jeszcze nie zrobione...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
ElaS 21:30, 06 maj 2020


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
Rumianka napisał(a)



Żurawie, piękne ptaki. Przelatują mi nad głową, chodziły blisko ogrodzenia.
Oj trudna ta tegoroczna wiosna. I dla roślin i dla ludzi.
Niedługo lato, trzeba myśleć o tym, co dobre przed nami.
____________________
Malwowy ogród
achimee 21:33, 06 maj 2020


Dołączył: 10 sie 2015
Posty: 483
Ach te żurawie... Też uwielbiam je obserwować
____________________
Ewa Stylowe Nordowisko
AsiaK_Z 22:20, 06 maj 2020


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Elisko, do zwierzaków bardzo się przywiązujemy o perypetiach z ogrodem czytałam... ech słów brak, ale jesteś silną Babką i dasz radę iść dalej ja w każdym razie trzymam kciuki ♡
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
anabuko1 22:23, 06 maj 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23514
Rumianka napisał(a)
Witajcie kochani po długiej przerwie...Wszystkim odwiedzającym mój watek serdecznie dziękuję za słowa otuchy oraz za pamięć...Już czas podnieść głowę i zająć się tym co ważne...Nie myślałam, że odejście mojej kochanej suni, tak powali mnie z nóg...ale to chyba dlatego, że nagromadziło mi się w ostatnich latach sporo smutnych emocji...najbliższa rodzina uszczuplona została o 5 osób, a do tego jeszcze ukochana piesia.... Ale życie toczy się dalej, i coraz trudniej jest zaakceptować taki stan rzeczy...
W ogrodzie powoli zaczyna startować "zielenina". Długo ociągały się moje rośliny, pomimo, że ta ostatnia zima była jak nie zima. Wiosna natomiast startowała z ciągłymi przymrozkami i tak naprawdę, to dopiero od tygodnia noce są bez szronu...Jednakże to co próbowało wypuścić świeże listowie, to skutecznie unicestwiał przymrozek...

Pięknie masz w ogrodzie.
Fajnie,że tak blisko żurawie widziałaś.
Ja codziennie je słyszę i widzę przelatujące. .Ale tak blisko nie widziałam.
Pozdrawiam
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Rumianka 23:15, 06 maj 2020


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10235
ElaS napisał(a)


Żurawie, piękne ptaki. Przelatują mi nad głową, chodziły blisko ogrodzenia.
Oj trudna ta tegoroczna wiosna. I dla roślin i dla ludzi.
Niedługo lato, trzeba myśleć o tym, co dobre przed nami.

Dla nas wszystkich nastał trudny czas...obostrzenia nakazywały izolować się od ludzi, to chociaż zwierzęta i ptaki można było poobserwować...a mój eM, to jak prawdziwy ornitolog, wypatrzy wszystko...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 23:17, 06 maj 2020


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10235
achimee napisał(a)
Ach te żurawie... Też uwielbiam je obserwować

Łatwo je zaobserwować, gdyż ich klangor słychać z daleka i jest trochę czasu by przygotować się do obserwacji.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 23:20, 06 maj 2020


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10235
AsiaK_Z napisał(a)
Elisko, do zwierzaków bardzo się przywiązujemy o perypetiach z ogrodem czytałam... ech słów brak, ale jesteś silną Babką i dasz radę iść dalej ja w każdym razie trzymam kciuki ♡

Dzięki, że wierzysz we mnie, to jest bardzo budujące...jak dobrze, że możemy popracować w ogrodzie i maseczki wówczas mają wolne...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
GorAna 23:22, 06 maj 2020


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Elisko, fajnie, że jesteś
Czas leczy rany, a ogród w tym pomaga, bo praca w nim porządkuje rozbiegane myśli
Pozdrawiam wiosennie
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies