Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z koniczynką

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z koniczynką

Rumianka 21:32, 20 gru 2020


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10020
Wczoraj szykowałam się właśnie do oprysku bukszpanów, wytrzepałam opadające listki, żeby jak najwięcej preparatu dostało się do środka krzaczków ale zaczął padać drobny deszczyk, więc zrezygnowałam, ale jak tylko pogoda pozwoli, to opryskam...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
zawitka 08:20, 21 gru 2020


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14003
Tak jak pryskasz to dokładnie .ja latem wpierw umyłam dobrze wodą wytrzepałam zeschnięte listki wygarnęłam spod krzaka wszystko .Wysechł i dopiero pryskałam .Nawet jesli zeżrą ci krzak to nie wykopuj pryskaj i wszystko odrośnie .
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Ania111 17:37, 21 gru 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Rumianka napisał(a)
róża kwitnie w najlepsze...



Czy to oby na pewno zima
Ślicznie
____________________
Ania Spelnione marzenie
Rumianka 18:44, 21 gru 2020


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10020
Tak, tak to taka zima... pamiętam w 2010r śniegu było prawie na wysokość ogrodzenia, zaspy ogromne, a teraz...kwitną róże...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Agatorek 23:40, 22 gru 2020


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 12871
Rumianka napisał(a)
Tak, tak to taka zima... pamiętam w 2010r śniegu było prawie na wysokość ogrodzenia, zaspy ogromne, a teraz...kwitną róże...


Moja siostra wczoraj mi przysłała zdjęcie z kwitnącymi różami

Dziękuję za wizytę u mnie .

Jestem pod dużym wrażeniem Twojego ogrodu, masz piękne rabaty (bardzo podobają mi się te z obwódkami z bukszpanu, są takie nietuzinkowe) i "koszyki" - świetny pomysł , i rojniki w korzeniach i oryginalne dekoracje. Można by długo wymieniać .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Rumianka 22:00, 23 gru 2020


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10020
Wszystkiego wspaniałego, zdrowia i spokoju na te święta Bożego Narodzenia, obyśmy przetrwali ten trudny czas bez uszczerbku... i mogli cieszyć się dniem codziennym.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Agatorek 22:33, 23 gru 2020


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 12871
Wszystkiego dobrego Elisa
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Rumianka 19:51, 26 gru 2020


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10020
Agatorek napisał(a)


Moja siostra wczoraj mi przysłała zdjęcie z kwitnącymi różami

Dziękuję za wizytę u mnie .

Jestem pod dużym wrażeniem Twojego ogrodu, masz piękne rabaty (bardzo podobają mi się te z obwódkami z bukszpanu, są takie nietuzinkowe) i "koszyki" - świetny pomysł , i rojniki w korzeniach i oryginalne dekoracje. Można by długo wymieniać .

Ogród dziękuje za tyle pochwał...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
gogo 21:49, 26 gru 2020


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Elisko, te Twoje zachwycające dekoracje
A ogród czyściutki, tak, jak lubię i u siebie, choć w tym roku wszystkie uschnięte rośliny zostały i mi to nie pasuje.
Ja bym spróbowała popryskać bukszpany wywarem z czosnku i cebuli, nie zaszkodzi, a może będzie lepsze niż chemia.
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
Rumianka 16:40, 27 gru 2020


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10020
O widzisz Grażynko, nawet nie pomyślałam o takim wywarze...uważam, że warto wypróbować każdy sposób, a nóż się uda!!! Dzięki za podpowiedź, wypróbuję z pewnością.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies