Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z koniczynką

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z koniczynką

Rumianka 22:19, 19 kwi 2021


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10181
Mój ogród dziś cieszył sie sobą...beze mnie...ja cierpiąca po usunięciu zęba - 7-ki...Po znieczuleniu nie mogłam nawet rozmawiać...Przespałam prawie pół dnia... Ale już jest odrobinę lepiej...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
greg66 22:56, 19 kwi 2021


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4556
To zdrowia i pogody ducha
Rano będzie lepiej
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
gogo 00:21, 20 kwi 2021


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Elisko, współczuję, dobrze że już lepiej.
Byłaś u mnie i wiesz, że zrobiłam i bardzo mi się podoba i cieszę się jak dziecko

____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
Ewa777 12:17, 20 kwi 2021


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18393
Współczuję bólu.
Podziwiam piękne wiosenne kwiatki Masz całą masę hiacyntów - to dopiero musi być cudny zapach
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Rumianka 18:55, 20 kwi 2021


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10181
greg66 napisał(a)
To zdrowia i pogody ducha
Rano będzie lepiej

Dzięki Greg...dziś już znacznie lepiej...znieczulenie rozeszło się po kościach, jedynie szwy odrobinę przeszkadzają...z każdym dniem będzie tylko lepiej...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 18:59, 20 kwi 2021


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10181
gogo napisał(a)
Elisko, współczuję, dobrze że już lepiej.
Byłaś u mnie i wiesz, że zrobiłam i bardzo mi się podoba i cieszę się jak dziecko


Z zębami to niesprawiedliwe jest...włosy odrastają, paznokcie też, a zęby mogłyby też odrastać...bo na starość, kiedy trzeba wszystko dokładnie pogryźć, zostanie się bez nich i zostaną tylko 3-cie zęby, czyli szufladka...
A co do okienek, to przyznam, że przymiarka wyszła super...muszę zajrzeć do Ciebie, bo może wszystko już na swoim miejscu, a ja w nieświadomości... więc zadzieram kiecę i lecę...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 19:01, 20 kwi 2021


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10181
Ewa777 napisał(a)
Współczuję bólu.
Podziwiam piękne wiosenne kwiatki Masz całą masę hiacyntów - to dopiero musi być cudny zapach

Ewa, już po bólu prawie, zrośnie się "lej po bombie" szwy zdejmą a ząb nie odrośnie....
Kwiatki same wołają do ogrodu, a dziś wykulkowałam bukszpana...później wstawię fotki...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Agatorek 19:26, 20 kwi 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13039
Elisko, widziałam zdjęcie Twojej bukszpanowe koniczynki u mnie. Szkoda tych bukszpanów. Tak ładnie wyglądają na tej obwódce.
Pryskasz czymś na ćmę?
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Rumianka 21:12, 20 kwi 2021


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10181
Agatorek napisał(a)
Elisko, widziałam zdjęcie Twojej bukszpanowe koniczynki u mnie. Szkoda tych bukszpanów. Tak ładnie wyglądają na tej obwódce.
Pryskasz czymś na ćmę?

Pryskałam i na grzyba i na ćmę przeróżnymi środkami i poprawa jest krótkotrwała...do następnych larw ćmy...może za gęste są te obwódki i ciężko wypatrzeć to diabelstwo...chociaż pryskane z każdej strony i do środka tak solidnie...a bukszpany schną...brakuje już siły na walkę...narazie je trzymam w nadziei, że odrosną, ale 2 sezony minęły i poprawy nie widać...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 21:17, 20 kwi 2021


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10181
Przycięłam bukszpan w przydomowym...od razu lepiej...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies