Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z koniczynką

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z koniczynką

gogo 23:23, 26 wrz 2022


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Rumianka napisał(a)

Rób kotleciki...i odgapiaj co Ci pasuje, a pomysł z dachówkami super...


Kotleciki zrobiłam z pieczarek i były pyszne /będę częściej robić/, choć nie dałam cebuli - źle na mnie działa
Jesień pięknie pomalowała Twój ogród i jest bogactwo kolorów
Trzmielina w jesiennej odsłonie piękna, szkoda, że nie jest taka przez cały rok.
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
Rumianka 14:08, 27 wrz 2022


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10227
Basieksp napisał(a)
Też zrobiłam kotleciki, bardziej takie placuszki mi wyszły, ale pyszne były

Kształt nie ważny, najważniejsze, że smakowały...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 14:09, 27 wrz 2022


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10227
Basieksp napisał(a)
Jestem pod wrażeniem truskawek, no bardzo ładnie się przebarwiają, w tym korytku pięknie wyglądają

Coś im się odmieniło, bo przebarwiają się po raz pierwszy, zawsze były zielone do końca.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 14:11, 27 wrz 2022


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10227
Magara napisał(a)

Rumianko, no właśnie usiłuję zbierać, bo to lubię najbardziej Łazić po lesie i wkładać do koszyka Też myślę, że zaraz będzie po grzybach, dlatego latam jak wściekła i mam niedobory snu Rano trzeba wstać na grzyby, potem rzeczywistość do nocy, a potem krótki czas na sen, bo rano na grzyby

i tak ma być, puki grzyby wołają z lasu...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 14:13, 27 wrz 2022


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10227
Alija napisał(a)
Elisko, zazdroszczę grzybów , u nas nawet trujących nie ma.
Byłam z mężem i córką w kilku naszych miejscach grzybowych, sprawdziłam, grzybiarze są, grzybów nie ma. Na spotkanych kilka osób jeden powiedział nam, że spotkał grzybiarza, który miał 4, słownie cztery grzyby.
Może w październiku, jak trochę jeszcze popada i trochę się ociepli to się pojawią???
Przepis na kotleciki zgapiam i dziękuję, zawsze można kupić pieczarki.

Szkoda, że grzyby jeszcze gdzieś w powijakowych czeluściach siedzą, cała nadzieja,że jeszcze się pokażą, czego Ci życzę...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Joku 19:31, 27 wrz 2022


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12080
Grzybów chyba niewiele rośnie. Jechałam dzisiaj do Lęborka, tam zawsze grzybiarze sprzedają swoje zbiory. Widziałam tylko jednego zbieracza i w sąsiedniej wsi dziewczyna miała piękne prawdziwki. A zawsze pełno ludzi stało.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
ElzbietaFranka 22:40, 27 wrz 2022


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13854
Jak u mnie będą dęby zmieniały kolorek zajrzę do ciebie.

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Rumianka 08:49, 28 wrz 2022


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10227
Joku napisał(a)
Grzybów chyba niewiele rośnie. Jechałam dzisiaj do Lęborka, tam zawsze grzybiarze sprzedają swoje zbiory. Widziałam tylko jednego zbieracza i w sąsiedniej wsi dziewczyna miała piękne prawdziwki. A zawsze pełno ludzi stało.

U nas jest wysyp przeróżnego gatunku, no ale tez trzeba miejsca znać, grzybiarzy w lesie dużo i każdy znajduje swoje grzyby... A przy ulicy faktycznie nie widać sprzedających...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 08:52, 28 wrz 2022


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10227
ElzbietaFranka napisał(a)
Jak u mnie będą dęby zmieniały kolorek zajrzę do ciebie.

Pozdrawiam

Oczekuję tego momentu, bo to u mnie pierwszy raz...klony "October Glory" już w ubiegłych latach pokazały swoje czerwone suknie, a w tym sezonie doszły dęby "Green Pillar"...czekamy więc
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
zawitka 10:50, 04 paź 2022


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14040
Nakarmiłam oczy kolorami koniczynki i innych rabatek .Co robisz z tymi dużymi donicami z rojnikami targasz je do cielejszego pomieszczenia na zimę czy okrywasz????
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies