Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z koniczynką

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z koniczynką

Joku 17:31, 30 paź 2022


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12093
Piękny jesienny ogród.
Patrzę na starannie wykonane obrzeża rabat, ładnie to wygląda. Przycinasz w tych miejscach trawę po koszeniu? Nie widać żadnych wąsów , z doświadczenia wiem że kosiarka z takimi detalami sobie nie radzi.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Rumianka 17:40, 30 paź 2022


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10233
Ogród dziękuje za pochwałę.
Jolu, koszenie trawnika to zajęcie eMa. Najpierw przycina wszystkie obrzeża podkaszarką, a następnie jedzie kosiarką i wówczas nic nie zostaje do poprawki.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
anpi 19:11, 30 paź 2022


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8139
Ładniutko, czyściutko i jesiennych kolorków moc!
U mnie liście szaleją w całym ogrodzie, w rabatach i na trawniku, nie nadążam sprzątać
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Basieksp 19:46, 30 paź 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10212
Pieknie, kolorowo Każdy szczegół dopracowany mi zawsze podobają się te Twoje ozdoby ogrodowe dziś to krzesło, fajne, kiedyś polowałam na stare drewniane krzesło i powiem, że to nie zawsze jest takie proste znaleźć coś co się szuka, trochę się poddałam
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Kordina 20:04, 30 paź 2022


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4720
Lubię spacerować po Twoim ogrodzie
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Rumianka 22:09, 30 paź 2022


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10233
anpi napisał(a)
Ładniutko, czyściutko i jesiennych kolorków moc!
U mnie liście szaleją w całym ogrodzie, w rabatach i na trawniku, nie nadążam sprzątać

Dziękuję. Z kolorków jesiennych cieszę się bardzo. One jednak u mnie długo "nie zagrzeją" gdyż wiatr nadmorski jest wszechobecny i z byle powodu zabiera najpiękniejsze liście i wywiewa gdzieś do Szwecji...Dlatego cieszy mnie najdrobniejszy listek, który jeszcze dzielnie tkwi w ogrodzie na gałęzi...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 22:15, 30 paź 2022


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10233
Basieksp napisał(a)
Pieknie, kolorowo Każdy szczegół dopracowany mi zawsze podobają się te Twoje ozdoby ogrodowe dziś to krzesło, fajne, kiedyś polowałam na stare drewniane krzesło i powiem, że to nie zawsze jest takie proste znaleźć coś co się szuka, trochę się poddałam

Dziękuję Basiu za miłe słówka. Do wszelkich ozdób ogrodowych już się przyzwyczaiłam i tak prawdę mówiąc spowszedniały i chyba nawet na codzień ich nie zauważam, dopiero gdy ktoś zwróci na nie uwagę. Wówczas przypominają się, że tam gdzieś stoją. Trochę tych pierdółek uzbierało się, bo lubię dawać starym przedmiotom drugie życie...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 22:18, 30 paź 2022


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10233
Kordina napisał(a)
Lubię spacerować po Twoim ogrodzie

Oj Bożenko, spaceruj do woli... Ja też uwielbiam łazić po ogrodzie i robię to codziennie po kilka razy. Gadam sobie z roślinami, a eMuś tylko śmieje się pod nosem z mojego zachowania. Nikomu krzywdy tym nie robię...Lepsze to niż przyszywanie łatki sąsiadce, nieprawdaż?
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 22:24, 30 paź 2022


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10233

ukorzenia się patyk róży i ten dolny listek już nowy

[patyk budlei już ukorzeniony i sporo urósł...

klony Ginnala gwiazdorzą
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 22:31, 30 paź 2022


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10233
A teraz grzybobranie...siedzuń sosnowy (kozia broda)

"mama z dzieckiem"

pół zlewu rydzów i kozaczków czerwonych

no i prawdziwki
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies