Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z koniczynką

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z koniczynką

MartaCho 08:10, 21 lis 2022

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2171
Rumianka napisał(a)
Karmniki dziś wypełnione jedzeniem, kulki tez powieszone...a tylko sójka była zainteresowana...


Nie martw się- zaraz się rozpowie po okolicy i będziesz mieć całą zgraję chętnych do karmmika
Śniegu cała pierzynka- ja lubię bardzo taką pogodę, choć liczę na odwilż w tym tygodniu, bo jeszcze te nieszczęsne cebulowe czekają U nas nie ma tyle śniegu- lekko przypruszone tylko.
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Nowa12 09:02, 21 lis 2022


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Ja też uruchomiłam karmnik. Ptaków nie widziałam a codziennie pusty. Więc jednak przylatują. Może po ciemku .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
ajka 12:13, 21 lis 2022


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4002
Takie piękne jesienne kadry, aż szkoda, że śnieg już spadł. Jestem pod wrażeniem ile napadało.
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Rumianka 13:32, 21 lis 2022


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10257
Dominika11 napisał(a)
cudowne fotki jesienne

ale te zimowe mnie powaliły tak szybo tyle śniegu, matko, gdzie ty mieszkasz na biegunie

Mnie tez te kolory jesieni bardzo cieszyły...ale zrobiło się biało.
Na samym biegunie nie mieszkam, ale jedyne 1,5 km od Trójmiasta... Nadmorski wiatr pewnie przegania chmury wgłąb lądu i już zahacza o nas...br...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 13:35, 21 lis 2022


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10257
MartaCho napisał(a)


Nie martw się- zaraz się rozpowie po okolicy i będziesz mieć całą zgraję chętnych do karmmika
Śniegu cała pierzynka- ja lubię bardzo taką pogodę, choć liczę na odwilż w tym tygodniu, bo jeszcze te nieszczęsne cebulowe czekają U nas nie ma tyle śniegu- lekko przypruszone tylko.

Marto witam w moim wątku... O zapełnionych ptasich stołówkach już wieść poszła...dziś aż ciasno przy karmnikach...
Czekam na odwilż również, gdyż jeszcze muszę powiązać trawy...wolę takie snopki bo wiosną nieśmiecą i łatwiej obcinać...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 13:53, 21 lis 2022


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10257
Nowa12 napisał(a)
Ja też uruchomiłam karmnik. Ptaków nie widziałam a codziennie pusty. Więc jednak przylatują. Może po ciemku .

U mnie ptaszarnia już grasuje cały dzień...a wczoraj najbardziej aktywna była sójka...to ona karty rozdawała...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 13:54, 21 lis 2022


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10257
ajka napisał(a)
Takie piękne jesienne kadry, aż szkoda, że śnieg już spadł. Jestem pod wrażeniem ile napadało.

Oj szkoda, szkoda, że jesienne kolorki zostały już tylko na fotkach... Snieg zdominował całą okolicę, a jeszcze zostały mi trawy do wiązania, czekam na odwilż.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Agatorek 15:00, 21 lis 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13229
Dziś już lepiej pogodowo, czy lepiej nie mówić?
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Martka 15:08, 21 lis 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
U mnie zrobiło się sójkowe księstwo. Przesadzają trochę...
GorAna 15:39, 21 lis 2022


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Elisko, widzę, że i Ciebie zasypało
Muszę też wystawić karmnik.
Pozdrawiam zimowo
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies