Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z koniczynką

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z koniczynką

Joku 19:45, 15 lis 2022


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12189
Piękne jesienne obrazki, ogród dopieszczony na maxa. Mnie by było szkoda wracać .
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Kordina 19:49, 15 lis 2022


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4749
Mnie też szkoda byłoby wracać, myślałam, że mieszkasz tam w ogrodzie
ale za to będziesz odpoczywać
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
LIDKA 21:13, 15 lis 2022


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7316
Elisa piękna ta Twoja jesień.

Przegapiłam jakoś informację że nie mieszkasz w Twoim Ogrodzie.

A zaglądasz czasem zimą?
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Basieksp 21:29, 15 lis 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10328
Piękne, jesienne kolorki miło się je ogląda, ja mam już szarą jesień, to tym bardziej przyjemnie mi się ogląda Twój ogród
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Magara 23:08, 15 lis 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6793
Rumianko, kolory jesienne super a przygód z okaleczeniami nie zazdroszczę
Zgadzam się z Jolą, że kaszubskie okolice to trójkąt bermudzki jeśli chodzi o zasięgi netu.
My się w końcu uporaliśmy z tym problemem, wielka ulga. Jest jedna firma, która skutecznie świadczy usługi internetowe na Kaszubach. Tyle, że abonament trzeba cały rok płacić. Gdybyś chciała namiary - daj znać
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Rumianka 12:04, 16 lis 2022


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10286
anpi napisał(a)
Piękne jesienne kadry! Cudnie te wszystkie kolory krxewów i drzew kontrastują z zielenią trawy, stożków i kulek. Ładna ta twoja ogrodowa układanka


Dzięki Aniu...wreszcie trawa ma kolor jak należy, bo latem uschła całkowicie. Kolorów pojawiło się w tym roku sporo, bo w ubiegłych latach jakoś cała roślinność się czaiła jesienią, jakby wstydziła sie pokazać swojej krasy...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 12:07, 16 lis 2022


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10286
Joku napisał(a)
Piękne jesienne obrazki, ogród dopieszczony na maxa. Mnie by było szkoda wracać .

Dziękuję Jolu...ogród się cieszy. a ja z nim... Mnie też było szkoda wracać, ale jeździmy na weekendy cały czas od dawna więc rozstanie jest takie chwilowe...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 12:09, 16 lis 2022


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10286
Kordina napisał(a)
Mnie też szkoda byłoby wracać, myślałam, że mieszkasz tam w ogrodzie
ale za to będziesz odpoczywać


Bozenko, tak jak napisałam wyżej, rozstanie z ogrodem jest chwilowe, bo w weekend znów tam będziemy. Jedynie smutno, że całe letnie piękno uleciało z nadmorskim wiatrem gdzieś pewnie do Szwecji...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 12:14, 16 lis 2022


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10286
LIDKA napisał(a)
Elisa piękna ta Twoja jesień.

Przegapiłam jakoś informację że nie mieszkasz w Twoim Ogrodzie.

A zaglądasz czasem zimą?


Dzięki Lidko za pochwały...zarumieniłam się... Jeżdżę na działkę również w weekendy przez całą zimę...Gdyby było inaczej zapłakałabym się z tęsknoty...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 12:16, 16 lis 2022


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10286
Basieksp napisał(a)
Piękne, jesienne kolorki miło się je ogląda, ja mam już szarą jesień, to tym bardziej przyjemnie mi się ogląda Twój ogród

Basiu, dziękuję za miłe słowa...te fotki były z ubiegłego tygodnia, gdy było jeszcze fajne słoneczko...chociaż widać na fotkach, że świeciło już nisko...teraz już zrobiło się zimno i kolory też się pozmieniały. a szkoda...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies