Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z koniczynką

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z koniczynką

Rumianka 09:58, 16 gru 2022


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10181
Magara napisał(a)
U nas pogodowo podobnie bardzo - śnieg i minusy
Historyjka ciekawa, a jako lokalna patriotka stwierdzam, że sama w niej prawda

Ostrzegali synoptycy, że taka pogoda śnieżna i mroźna dojdzie do Polski...no i jest...
Ja Kaszubką nie jestem, ale eM tak. Podoba mi się bardzo ten region i mowa... chociaż na początku drażniła mnie, bo nic nie rozumiałam...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Kordina 11:08, 16 gru 2022


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4692
Rumianka napisał(a)

Mróz nie odpuszcza jak na razie...Sylwia, lepiej śpiewać niż płakać. Ostatni czas mieliśmy smutny, zmarł mąż mojej siostry...


Współczuję Elisko, z ludźmi jak z porami roku, jest czas przychodzenia i odchodzenia...

Co do haftu, to nie pamiętam kto (Ania?), ale tu na forum ktoś wysyłał zamówiony obrazek do jakiejś firmy i oni opracowywali na haft krzyżykowy, może to przeczyta i da znać.
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Rumianka 12:53, 16 gru 2022


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10181
Kiedyś sama przetwarzałam obrazki na haft krzyżykowy w specjalnym programie. Było to dawno temu i tego programu niestety nie można już znaleźć. Korzystałam z wszelkich wzorów głównie ze stron rosyjskich i chińskich i z forum "haftowanko". Forum swego czasu przestało istnieć... a później ogród wziął górę i tak zostało...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
gogo 23:57, 16 gru 2022


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
No, masz prawdziwą zimę - dużo śniegu, mróz i słońce, czyli tak, jak powinno być
I jest pięknie
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
kasiek 20:01, 18 gru 2022


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Zima pięknie odsłoniła architekturę u Ciebie, rzeźby zielone wyglądają niesamowicie!
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
GorAna 21:13, 18 gru 2022


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16004
Kordina napisał(a)


Współczuję Elisko, z ludźmi jak z porami roku, jest czas przychodzenia i odchodzenia...

Co do haftu, to nie pamiętam kto (Ania?), ale tu na forum ktoś wysyłał zamówiony obrazek do jakiejś firmy i oni opracowywali na haft krzyżykowy, może to przeczyta i da znać.

Ja swoje hafty (moje fotki) przerabiam w programie "haftix"
Odpowiadam, choć nie wiem, czy to o mnie chodziło
Piękną masz zimę Elisko
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Rumianka 22:05, 20 gru 2022


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10181
gogo napisał(a)
No, masz prawdziwą zimę - dużo śniegu, mróz i słońce, czyli tak, jak powinno być
I jest pięknie

Snieżna i mroźna zima była, ale wygląda na to, że własnie się skończyła. Wczorajszy deszcz zamarzał od razu, zrobiła się straszna ślizgawica...w sam raz na wszelkie piruety... Dzisiaj roztopiło się sporo lodu i śniegu...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 22:06, 20 gru 2022


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10181
kasiek napisał(a)
Zima pięknie odsłoniła architekturę u Ciebie, rzeźby zielone wyglądają niesamowicie!


Dzięki, Kasiu, dzięki Za parę dni, przy takiej pogodzie śniegu raczej już się nie zobaczy.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 22:09, 20 gru 2022


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10181
GorAna napisał(a)

Ja swoje hafty (moje fotki) przerabiam w programie "haftix"
Odpowiadam, choć nie wiem, czy to o mnie chodziło
Piękną masz zimę Elisko


Aniu, myślę, że to na pewno o Ciebie chodziło...Zasługujesz, wg mnie, na miano najlepszej forumowej hafciarki...Tego programu nie znam, ale po świętach spróbuję zgłębić temat. Pozdrawiam.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Dorota321 22:00, 21 gru 2022


Dołączył: 28 wrz 2021
Posty: 860
Rumianka napisał(a)
[img [img
Piękną macie zimę, u nas nasypało śniegu bez opamiętania. Mąż nie nadążył odśnieżać, a teraz pada deszcz. Bardzo trudne warunki są na ziemi Sandomierskiej.
____________________
W moim małym ogródeczku cz. II ***W moim małym ogródeczku cz.I
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies