Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z koniczynką

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z koniczynką

Kordina 22:51, 28 gru 2022


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4720
Fajny prezent i pomysł, zaraz zaczęłam szukać metalowego napisu
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Rumianka 14:37, 29 gru 2022


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10235

Jak co roku w grudniu zdarza mi się coś przesadzać w ogrodzie...tak było i tym razem. Ziemia miękka, więc dzisiaj przesadziłam 2 wilczomlecze, myślę, że w docelowe miejsce...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Basieksp 16:06, 29 gru 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10226
Trzymam kciuki by ładnie się przyjęły ale jest tak ciepło, że nie powinno być problemu, ja mam wolne ale dziś mieliśmy wyjazd, takie tam sprawy z lekarzami, no ale dziś popadywało u nas i tak bym nic nie robiła, może jutro
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Anda 16:57, 29 gru 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33371
Jakaś Ty odważna Również trzymam kciuki aby się przyjęły
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
sylwia_slomc... 18:03, 29 gru 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81915
To ja się o moje trzęsę czy przezimują choć sadzone jesienią, a ta w grudniu przesadziła Przestaje się trząść o swoje w takim razie, zaczynam o Twoje
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Rumianka 21:16, 29 gru 2022


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10235
Basiu, Martkoi Bożenko ... motyl od Mikołaja zrodził ten pomysł z "powitajką". Nie miałam tyle czasu, by w necie poszukać ciekawego metalowego napisu "Welcome" lub "Witamy". Motyl jest blaszany więc i napis powinien być metalowy...mam nadzieję, że trafię na taki...

Basiu, Ewo i Sylwio ...ziemia jest miękka jak i jesienią, a rośliny wykopałam z dużą bryłą korzeniową więc zagrożenia raczej nie powinno być z przezimowaniem,,,tym bardziej, że to nie pierwsza taka akcja w moim ogrodzie. Dotychczas zawsze wszystko przetrwało w dobrej kondycji grudniowe przesadzanki...lutowe też. Niemniej jednak dziękuję za troskę o moje rośliny...na wiosnę napiszę o rezultatach tej akcji, oby nie było strat...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Basieksp 21:23, 29 gru 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10226
Ja byłabym za "witamy"
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Rumianka 21:24, 29 gru 2022


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10235
Basiu, też jestem za taką nazwą polską...bo Polacy nie gęsi, też swój język mają...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Alija 21:29, 29 gru 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8724
Elisko, pomysł z powitajką bardzo fajny, miałam kiedyś napis namalowany na desce, więc oczywiście
długo nie przetrwał, metalowy będzie super.
Przesadzanie końcem grudnia, odważna z ciebie kobieta . Ja z pracami ogrodowymi
czekam do wiosny.
Pozdrawiam poświątecznie i życzę wszystkiego dobrego na Nowy Rok.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Magara 00:50, 30 gru 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6603
Rumianka napisał(a)
Basiu, też jestem za taką nazwą polską...bo Polacy nie gęsi, też swój język mają...

O Kaszubskim napisie pomyśl Gęsi czy nie gęsi albo inne ptactwo, ale lokalne zwyczaje zawsze w cenie
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies