Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Biało różowy ogród za płotem.

Pokaż wątki Pokaż posty

Biało różowy ogród za płotem.

Luki 08:52, 17 wrz 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Magda taras fajna sprawa, ale bez trawnika to straszna udręka bo ciągle jest brudny no ale trawnik w końcu kiedyś będzie

Agato bardzo mi miło i zapraszam, w niedługim czasie będę zadawał dużo pytań

Renatko oj jak mi miło, dziękuje bardzo i zapraszam
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Luki 09:02, 17 wrz 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Ewo no widzisz to bardzo cenna rada, w takim razie muszę się przesiąść na obornik suszony, jesienią będę miał koniaka na rabaty i nie będzie to żaden trunek Tego ubiorka sobie zobaczę

Olu nie wiem czy do końca jest czego zazdrościć

Reniu ostatnio szybciej poznaję teściowe niż partnerki

Karolino gdzie tam gotowy nawet jednej rośliny nie ma posadzonej, a ja mam nadzieję, że do końca sezonu to się zmieni

Gosiu miło mi pomoc minimalistek w szczególności będzie potrzebna, bo jeszcze na pewno coś pozmieniam.

Kasiu obecność zaznaczona jeszcze chwilka i było by trzeba usprawiedliwienie od lekarza

Jagodo bardzo dziękuje pamiętam oczywiście aktywny udział w głosowaniu i byłaś wtedy za jak najprostszym układem

Kasiu załatwiłem się zbyt długim siedzeniem na dworze, a wieczory niestety już do przyjemnych nie należą poza wczorajszym oczywiście. Bardzo dziękuję

Gosiu dziękuje, przyda się.
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Luki 09:09, 17 wrz 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Byłem wczoraj na drzewnych przeszpiegach, było to co chcę posadzić, ale ceny troszkę inne niż zapamiętałem w jednym przypadku moja skleroza bardzo nie na korzyść. Bo jednak drzewa o stówkę droższe.

Takie piękności na mnie czekają, ale chyba nie mieszczą się w moim kosztorysie
Wielkość stelaża idealna, wysokość również.




Potrzebne mi też graby Fastigiata i oczywiście były po 60zł patyczki ok 150cm i olbrzymy 3,5 metrowe za 180zł Troszkę to nie po mojej myśli.
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Makao_J 10:44, 17 wrz 2015


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Tak ceny czasami zmieniają nam plany. Dopinguję namiętnie i zdrowia życzę Łukasz.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
malkul 10:59, 17 wrz 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
wiesz ja jak kupiłam cebule w tym roku to wolę je po kryjomu przed mężem sadzić bo inaczej torby spakowane
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Luki 16:35, 20 wrz 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Aniu wiesz dla mnie te graby na stelażu drogie nie są bo w innych miejscach były przynajmniej dwa razy droższe, ale potrzeba ich pięć i to już niestety mnoży sumkę.
Ehhh fragment, który na początku miałem najtańszy obecnie tyle co reszta ogrodu kosztuje

Gosiu ja po swoich wydatkach ogrodniczych w tym roku wolę na konto nie zaglądać, a tym bardziej na historię cebule będę podziwiać u Was
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Luki 16:45, 20 wrz 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Na czym to ja skończyłem

Układanie kostki w sumie jeszcze nie skończonę, ale jestem w drodzę do przedogródka, a ten dopiero w przyszłym roku będzie porządkowany.
Z kostką się troszeczkę namęczyłem najbardziej przy skarpach bo było trzeba murować, było się trzeba i tego nauczyć

Powstał niski murek oporowy dzięki czemu skarpa jest mniej stroma i nie będzie się wysypywała na trawnik, przy okazji błąd przy palisadzie schodów zmienił się w atut, ale to już nieważny szczegół




Na obsadzenie skarp nie mam pomysłu, a ma być bez przesady dla utrudnienia to południowa wystawa, patelnia cały dzień.
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Luki 16:57, 20 wrz 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Obecnie działka to pustynia z obrzeżem jak widać szału nie ma i na dodatek po ostatnich deszczach znów pokazują się chwasty, ale to chyba 5% tego co na początku.





____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Flower1 17:33, 20 wrz 2015


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 2278
Ale cudnie ,na skarpie super bedzie wygladac lawenda z rozami ,pachnacymi oczywiscie ale sie rozmarzylam
____________________
Magda- Wyczaruję ogród*** Wizytówka
malgorzata_s... 17:38, 20 wrz 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
No bomba będzie Południowa strona trudna, lawendy chyba
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies