Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » KAMILowe krok po kroku

Pokaż wątki Pokaż posty

KAMILowe krok po kroku

KAMILNOWICKI 22:23, 11 mar 2016

Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 136
przed
po

Teraz trzeba posadzić wykopane wcześniej porzeczki. Zrobilo sie lyso ale to bylo konieczne. Wzdluz ogrodzenia będzie winorośl. Trzeba nawiezc obornika i kompostownika ktory juz się przegryzł i po pram to glebogryzarka podobnie jak zniszczony trawnik i sypne na nowo trawą
____________________
Kamil-Kamilowe krok po kroku
KAMILNOWICKI 22:27, 11 mar 2016

Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 136
Doszły też rodki i Azalie i magnolia rustica rubra. Tyle rzeczy na raz a czas tak ciężko wygospodarowac...
____________________
Kamil-Kamilowe krok po kroku
gobasia 14:46, 14 mar 2016


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
No to jesteśmy na tym samym etapie zakladania warzywnika
Pozdrawiam...będę podglądać
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
Dominika11 14:48, 14 mar 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
zakupy super
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
KAMILNOWICKI 15:30, 14 mar 2016

Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 136
Pracy ogrom. Cala przyyczepa obornika na to do rozrzucenia i dwie pryzm kompostu i w weekend gleboryzarka idzie w ruch. Udalo mi sie zalatwic sporo starych plyt chodnikowych wiec ścieżki będą estetyczne. Co do rodkow. To domowilem jeszcze busuki czerwona odmiana.
____________________
Kamil-Kamilowe krok po kroku
Robertop 00:14, 29 maj 2016


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2110
Witam sąsiada... Jutro poczytam co u Ciebie... Pozdrawiam.
____________________
Robert - Ogród - Azyl Amatora
KAMILNOWICKI 08:44, 29 maj 2016

Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 136
Witaj. Dawno nie pisałem musze uzupełnić co nie co
____________________
Kamil-Kamilowe krok po kroku
Robertop 11:52, 29 maj 2016


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2110
KAMILNOWICKI napisał(a)
Witaj. Dawno nie pisałem musze uzupełnić co nie co

Koniecznie uzupełniaj.
____________________
Robert - Ogród - Azyl Amatora
KAMILNOWICKI 10:59, 30 maj 2016

Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 136
No to uzupełniam.

W ogrodzie co chwila coś kwitnie. Najpierw drzewa owocowe, kocimiętka teraz azalie i rodki za chwilę szykują się goździki , lawenda też już wypuszcza długie kwiatostany. Dzieje się sporo.

Co do rabat to chwilowy braki finansów spowodowały że wyznaczone rabaty a dokłądnie ta największa zarosła strasznie chwastami- musze ją ogarnąć tj jakas mata albo gazety i kora ( ale to jak przyjdą nowe fundusze)

Ogród warzywny ogarnięty po wymianie ziemi i warzywa ładnie pną się w górę- chociaż wiem że ten obornik musi się przegryżć lepiej i za rok powinno być znacznie lepiej. trawa za domem którąq wysiałem na nowo już dawno wybiła i zrobiło się przyjemnie zielono. Wczoraj zacząłem kopać dół pod dwa mausery 1000l na deszczówkę - te zbiorniki będę przeznaczone tylko pod warzywniak i owoce- gdy się przepełnią woda poleci do dwóch mauserów które są połączone z oczyszczalnią i będą do podlewania pozostały roślin. Poniżej zamieszczam parę zdjęć i będę działał dalej to coś wrzucę

____________________
Kamil-Kamilowe krok po kroku
KAMILNOWICKI 11:04, 30 maj 2016

Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 136
Póki co nie ma kory i rabata nie jest dokładnie zarysowana ale małymi krokami do przodu

____________________
Kamil-Kamilowe krok po kroku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies