Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Osiedlowy ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Osiedlowy ogródek

Kokesz 12:51, 08 sty 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
makadamia napisał(a)
Jej, jakie cudeńka ludzie robią! Chciałam się zapytać, czym były robione te filmiki i jak sklejone w całość, ale już doczytałam że to eMa działka więc nie drążę.
Przekaż autorowi serdeczne gratulacje!


Dziękuję, przekażę eMowi ale po trochu bo obrośnie w piórka
On zima zgrywa wszelkie filmiki z wakacji, imprez rodzinnych, czasem robi takie filmy ze starych zdjęć z muzyką, lepiej sie wtedy ogląda


Edit.

Zdjęć z wyjazdu majowego 2019 jeszcze nie widziałam...mam nadzieję że wpadnie teraz w trans i szybko je ogarnie
Najwiecej czasu zabiera dobór muzyki...
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Anda 12:56, 08 sty 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33375
Profesjonalista jednym slowem, chyba poprosze go o taka usluge Drogi jest?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Kokesz 13:01, 08 sty 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
Anda napisał(a)
Profesjonalista jednym slowem, chyba poprosze go o taka usluge Drogi jest?


Musiałabym zapytać
Tylko mogłabyś czasem dluuugo czekać
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Anda 13:04, 08 sty 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33375
Zartuje Moj M by dostal palpitacji, on tez lubi sie bawic w komputrze
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Kokesz 13:13, 08 sty 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
Anda napisał(a)
Zartuje Moj M by dostal palpitacji, on tez lubi sie bawic w komputrze


Oop, to mieliby wspólne tematy, tylko bariera językowa
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Anda 13:25, 08 sty 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33375
O pilce noznej chyba by dali rade
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Kokesz 15:18, 08 sty 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
violaskom napisał(a)
Reniu super filmik, dopiero tutaj widzę jak dużo masz cebulowych. Co rośnie po nich później? Twój ogród to jak oaza na pustyni. Ludzie muszą mieć piękny widok. Wyobrażam sobie, że chodzą w okół na spacer. Moja barocca nie przetrwała, ale u mnie grasują opuchlaki i może akurat im scabiosa posmakowała. Ja chyba jeszcze mam jej nasiona, spróbuję wysiać, chociaż nie byłam nią tak bardzo zachwycona. Zdjęcie zrobione z bliska jest ładne ale u mnie w grodzie gubiła się i nie było jej widać.


Dzięki
Po cebulowych rosna byliny, dalie, trawy, kilka róż, trochę jednorocznych, wielgachne bazylie...
W sierpniu cała słoneczna rabata kipi od roślin, na pozostałych mam więcej luzu.
Dotychczas wykopywałam cebule, w tym roku postanowiłam ich nie ruszać.
Mam nadzieję, że udało mi się je tak posadzić za i między innymi roślinami, że nie będą mnie razić ich usychające liście
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
ryska 16:15, 08 sty 2020


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11603
Piękny i ogródek i film. Rozmarzyłam się i też czekam na wiosnę. Teraz jeszcze bardziej, po takiej dawce pięknych tulipanów.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
AsiaK_Z 17:49, 08 sty 2020


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
No że też wczoraj tego Dzieła nie obejrzałam...... filmik lepszy od melisy ♡
eM to zdolny Chłopak Tak trzymać! I mus kolejne lata nagrywać
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Kokesz 18:31, 08 sty 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
ryska napisał(a)
Piękny i ogródek i film. Rozmarzyłam się i też czekam na wiosnę. Teraz jeszcze bardziej, po takiej dawce pięknych tulipanów.



Dzìękuję

Mam nadzieję, że w tym roku stare tulipki powtórzą kwitnienie, bo nowych tylko trochę dokupiłam, najwyżej je postraszę kompostownikiem
Na calle podziałało w zeszłym roku jeden kwiat a tym sporo
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies