Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Osiedlowy ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Osiedlowy ogródek

Johanka77 11:27, 01 sty 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Reniu macham noworocznie! Cieszę się, że w ubiegłym roku mogłam Was poznać i podziwiać osobiście Wasz piękny i jakże unikatowy ogródek

Niech się Wam darzy w 2020!
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Helen 11:56, 01 sty 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8354
Renia, wszystkiego najlepszego w 2020 roku
____________________
Helen - Hortensjowo
Kokesz 12:29, 01 sty 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6692
Dziewczyny, Wam wszystkim również życzę Szczęśliwego Nowego Roku
Aby udało się częściej spotykać w naszych ogrodach w realu a nie tylko wirtualnie
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Kokesz 12:57, 01 sty 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6692
Robi się...Kokeszkowy ogródek sezon 2019

____________________
Renata Osiedlowy ogródek
ryska 11:10, 07 sty 2020


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11639
Ślicznie dziękuję za życzenia i miłe słowa.
Również życzę udanego sezonu 2020.
Chętnie obejrzę Kokeszowy rok w ogrodzie
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Kokesz 22:37, 07 sty 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6692
No to zapraszam na "Kokeszkowy ogródek"

Miłego oglądania

https://drive.google.com/open?id=1HFAEHYijd57G3j43AELIa3_HdwGRv6O7

edit. filmik wstawiony w jakości HD, przy oglądaniu najlepiej sprawdzić w ustawieniach, czy świeci się znaczek HD, jeśli nie to włączyć tryb automatyczny, będzie lepsza jakość
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Anda 07:08, 08 sty 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33591
Super muza na początku
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 07:30, 08 sty 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33591
Obejrzałam całość przy porannej kawie. Świetny początek dnia mi zafundowaliście Bardzo dobrze dobrana muzyka. Na fotkach nie widać tego, co na filmie, a szkoda. Nie wiedziałam, że masz tyle lilii Film mi sie bardzo spodobał.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
antracyt 07:58, 08 sty 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11746
Jaki miły początek dnia Renato, bardzo mi się spodobał ten film. Twój ogród przedstawiony jest na nim zupełnie inaczej. Kadry przepiękne, niby statyczne, ale delikatnie poruszone wiatrem. No i te wszechobecne owady Teraz już nie wiem, czy chcę się do Ciebie wprosić na kawę wiosną na tulipany czy latem
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Kokesz 08:33, 08 sty 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6692
Anda napisał(a)
Obejrzałam całość przy porannej kawie. Świetny początek dnia mi zafundowaliście Bardzo dobrze dobrana muzyka. Na fotkach nie widać tego, co na filmie, a szkoda. Nie wiedziałam, że masz tyle lilii Film mi sie bardzo spodobał.


Dziękuję w imieniu eMa, bo film jego pasja, nawet bardziej niż zdjęcia
Muzyka bardzo podnosi wrażenia tylko trzeba ją dobrze dobrać, początek też mi się podoba Całość ma ok 40 min, dla mnie ok ale wydawała mi się za długa dla innych. Kadry są ciut dłuższe, delikatniej się przenikają, roślin jeszcze więcej
Zdjęcia robię komórką, na szybko, czasem eM wleci z aparatem, czasem coś umknie, jak np śliwa cała wybarwiona na żółto jesienią.
Mówię do eMa, idź po aparat, będą piękne ujęcia, eee jutro.
Na drugi dzień wszystkie liście były na trawniku

Czasem zdjęcia, które wstawiam, są kadrami z tych filmików.
Np tu są te z filmu

https://www.ogrodowisko.pl/watek/6265-osiedlowy-ogrodek?page=154
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies