Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Osiedlowy ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Osiedlowy ogródek

Kokesz 18:36, 08 sty 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
AsiaK_Z napisał(a)
No że też wczoraj tego Dzieła nie obejrzałam...... filmik lepszy od melisy ♡
eM to zdolny Chłopak Tak trzymać! I mus kolejne lata nagrywać


Hahaha, dobre

To już trzeci, nagrany sezon ogródkowy, mam nadzieję, że kolejne będą tylko lepsze tylko co bedzie, jak się pomysły skończą?


Dziewczyny w pracy stwierdziły, że 1 min filmik by wystarczył
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
antracyt 18:38, 08 sty 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11649
Dziewczyny z pracy na pewno nie ogrodowe
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Kokesz 18:39, 08 sty 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
antracyt napisał(a)
Dziewczyny z pracy na pewno nie ogrodowe


Zdecydowanie nie ogrodowe
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Gruszka_na_w... 21:03, 08 sty 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22019
Kokesz napisał(a)
No to zapraszam na "Kokeszkowy ogródek"

Miłego oglądania



Piękny ogród! Z wielką przyjemnością obejrzałam film. Gratuluję twórcom i ogrodu, i filmu.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Kokesz 21:05, 08 sty 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Piękny ogród! Z wielką przyjemnością obejrzałam film. Gratuluję twórcom i ogrodu, i filmu.


Dziękuję my

Ty u mnie a ja u Ciebie
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Helen 22:04, 08 sty 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8293
Renia, filmik - full profesjonalizm. Gratulacje dla eMa - zdolniacha z Niego, ale tez dla Ciebie - bardzo ładnie komponujesz rośliny.

P.S. Osiedlowi powinni Ci płacić za zagospodarowywanie kolejnych terenów zielonych.
____________________
Helen - Hortensjowo
Magara 22:57, 08 sty 2020


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6609
Renia, po naszej ostatniej "rozmowie" w sprawie wyrzucanie igieł choinki na kompost zajrzałam do Twojego wątku - zdążyłam tylko przejrzeć pobieżnie i coś niecoś poczytać, ale stwierdziłam, że masz/macie ślicznie i wielki szacun za to, że w miejskiej przestrzeni, w nie do końca sprzyjających okolicznościach (sąsiedzi i latające śmieci), chce Wam się walczyć o taką oazę Gdyby większej ilości ludzi w miastach by się tak chciało - miejskie życie byłoby znacznie piękniejsze

Wyczytałam, że masz problemy z gatunku "co z czym posadzić", egoistycznie ucieszyłam się, że nie ja jedna tak mam - no ale po zdjęciach z ostatniego sezonu nie rozumiem na czym Twoje problemy polegają Tak samo jak nie rozumiem po co ten tetris jesienny

A jeszcze melduję, że film też obejrzałam - Małżonek zdolny niebywale - piękne kadry, piękne portrety roślin, piękny montaż i przejścia
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Kokesz 23:32, 08 sty 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
Magara, za dużo się chyba naoglądałam perfekcyjnych ogrodów na forum
A tak poza tym dużo roślin mi się rozrosło i trzeba je było przesadzić bo zagłuszały się wzajemnie. Błąd ppoczątkującego ogrodnika, czyli sadzenie małych roślin zbyt blisko siebie.
Po trzech sezonach już mi łatwiej dobierać rośliny, sadzić nie tylko pod linijkę ale to też dzięki pomocy forumowiczów którym jestem bardzo wdzięczna za wszystkie wskazówki i znoszenie mojego narzekania w chwilach zwątpienia

Edit. Ja z gatunku tych co za mało wierzą w swoje możliwości ale już się trochę poprawiłam na plus
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Kokesz 23:39, 08 sty 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
Helen napisał(a)
Renia, filmik - full profesjonalizm. Gratulacje dla eMa - zdolniacha z Niego, ale tez dla Ciebie - bardzo ładnie komponujesz rośliny.

P.S. Osiedlowi powinni Ci płacić za zagospodarowywanie kolejnych terenów zielonych.


Dzięki

Chętnie bym jeszcze jeden ogrodek zagospodarowała nawet za darmo
Liczę, że sąsiad z niego zrezygnuje i wtedy machnę tam warzywnik
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Magara 23:56, 08 sty 2020


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6609
Kokesz napisał(a)
Magara, za dużo się chyba naoglądałam perfekcyjnych ogrodów na forum
A tak poza tym dużo roślin mi się rozrosło i trzeba je było przesadzić bo zagłuszały się wzajemnie. Błąd ppoczątkującego ogrodnika, czyli sadzenie małych roślin zbyt blisko siebie.
Po trzech sezonach już mi łatwiej dobierać rośliny, sadzić nie tylko pod linijkę ale to też dzięki pomocy forumowiczów którym jestem bardzo wdzięczna za wszystkie wskazówki i znoszenie mojego narzekania w chwilach zwątpienia


no i to i dla mnie jest nadzieja, że jak się przekonam jak co rośnie to się nauczę
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies