Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Osiedlowy ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Osiedlowy ogródek

Kokesz 08:34, 08 sty 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
antracyt napisał(a)
Jaki miły początek dnia Renato, bardzo mi się spodobał ten film. Twój ogród przedstawiony jest na nim zupełnie inaczej. Kadry przepiękne, niby statyczne, ale delikatnie poruszone wiatrem. No i te wszechobecne owady Teraz już nie wiem, czy chcę się do Ciebie wprosić na kawę wiosną na tulipany czy latem


Dzięki

Masz tak blisko, wlatuj i wiosną i latem
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Anda 08:45, 08 sty 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33502
Reniu, to wez Ty ten aparat i rob fotki
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Kokesz 08:50, 08 sty 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
Anda napisał(a)
Reniu, to wez Ty ten aparat i rob fotki


Nie mam takiego oka niestety, eM jakoś to umie lepiej uchwycić.
Czasem robiliśmy zdjęcia tego samego miejsca i jego było lepsze.
Zdjęcia z bliska lepiej mi wychodzą niż całego ogródka.

Aaa i nie umiem za bardzo obsługiwać tego sprzętu.
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
galgAsia 08:56, 08 sty 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Reniu, pięęęknie Piękny ogród i świetny pomysł na zaprezentowanie go. Bardzo mi się podoba. Gratulacje dla eM-a, fajnie to wszystko ogarnął.
A aparata się nie bój, weź i działaj. Jak rok temu kupiłam swojego, to też ni umiałam. Ale cykałam jak głupia. Coś koło jesieni zaczęło mi wychodzić
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Kokesz 09:02, 08 sty 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
galgAsia napisał(a)
Reniu, pięęęknie Piękny ogród i świetny pomysł na zaprezentowanie go. Bardzo mi się podoba. Gratulacje dla eM-a, fajnie to wszystko ogarnął.
A aparata się nie bój, weź i działaj. Jak rok temu kupiłam swojego, to też ni umiałam. Ale cykałam jak głupia. Coś koło jesieni zaczęło mi wychodzić


Dzięki Asia

To już trzeci sezon ogródka w takim wydaniu
Na początku się sąsiedzi dziwili, co on tak lata ze statywem po ogródku o 7 rano ale ujęcia w porannym słońcu były tego warte
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Kokesz 09:16, 08 sty 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
Pisałam wcześniej, że film w oryginale ma 40 min.
Tu dla ogrodomaniaków wstawiłam 18 min.
Dla nie ogrodowych chciałam zamknąć w jednym utworze czyli 3-5 min...bo widzę, że więcej nie wytrzymają
Tylko jak?
Chyba wstawię po jednym tulipanie wiosną, lilii latem i hortensji jesienią, powinnam się zmieścić

Miłego dzionka
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
makadamia 09:57, 08 sty 2020


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Jej, jakie cudeńka ludzie robią! Chciałam się zapytać, czym były robione te filmiki i jak sklejone w całość, ale już doczytałam że to eMa działka więc nie drążę.
Przekaż autorowi serdeczne gratulacje!
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
galgAsia 10:28, 08 sty 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Renia, jeśli dobrze zauważyłam, to masz scabiosę Barocca (?). Dobrze zimuje? Bardzo mi się podoba
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Kokesz 10:46, 08 sty 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
galgAsia napisał(a)
Renia, jeśli dobrze zauważyłam, to masz scabiosę Barocca (?). Dobrze zimuje? Bardzo mi się podoba


Nie wiem, mam ją pierwszy rok. Dziewczyny piszą że nie. Muszę sprawdzić czy zebrałam nasionka.
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
violaskom 11:00, 08 sty 2020


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2085
Reniu super filmik, dopiero tutaj widzę jak dużo masz cebulowych. Co rośnie po nich później? Twój ogród to jak oaza na pustyni. Ludzie muszą mieć piękny widok. Wyobrażam sobie, że chodzą w okół na spacer. Moja barocca nie przetrwała, ale u mnie grasują opuchlaki i może akurat im scabiosa posmakowała. Ja chyba jeszcze mam jej nasiona, spróbuję wysiać, chociaż nie byłam nią tak bardzo zachwycona. Zdjęcie zrobione z bliska jest ładne ale u mnie w grodzie gubiła się i nie było jej widać.
____________________
Viola Ogród kwiatowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies