Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Osiedlowy ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Osiedlowy ogródek

Kokesz 10:14, 05 kwi 2018


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
Ku pamięci:

Mikstura Bogdzi na Rh

 Stosuję tylko (jak oczywiście nie zapomnę) „pryskaną” miksturę Bogdzi i po przekwitnięciu obrywam zwiędnięte kwiaty.
Miksturę Bogdzi pewnie pamiętasz, ale gdy nie, to dla przypomnienia : 2,5 ml nawozu FLOROVIT + 10 ml ŻELAZA ogrodniczego + 10 ml nawozu PINIVIT + 1 litr wody.

https://www.ogrodowisko.pl/watek/674-any-ogrod-maly-czyli-wygrana-walka-z-ugorem?page=1012
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Annak 11:34, 05 kwi 2018


Dołączył: 17 sie 2017
Posty: 967
A na co ta mikstura, bo nie znalazłam... Ja w ramach dokształcania chciałam sobie zapisać
____________________
Ania Mała działka_wielkie nadzieje
Zana 21:56, 05 kwi 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Reniu, wpadam z rewizytą i dodaję do obserwowanych. Szybciutko przejrzałam i podoba mi się. Jeszcze nie mogę się połapać, czy Ty nie masz bezpośrednio wyjścia z domu do ogródka? Mieszkasz w bloku na piętrze?
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Kokesz 22:45, 05 kwi 2018


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
Zana napisał(a)
Reniu, wpadam z rewizytą i dodaję do obserwowanych. Szybciutko przejrzałam i podoba mi się. Jeszcze nie mogę się połapać, czy Ty nie masz bezpośrednio wyjścia z domu do ogródka? Mieszkasz w bloku na piętrze?


Nie mam bezpośredniego wyjścia bo mieszkam na 8 piętrze
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Kasia_CS 23:54, 05 kwi 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Reniu, a jak się zakończyła sprawa z sasiadka od wylewania odpadków? Nie wymigała się od odpowiedzialności jak przyniosłaś paragon z pralni?

Chciałam zrobić podejscie do dalii i lilii, ale dziś nie dałam rady. Może jutro podzialam
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Nallar 00:05, 06 kwi 2018


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Annak napisał(a)
A na co ta mikstura, bo nie znalazłam... Ja w ramach dokształcania chciałam sobie zapisać

Mikstura do wiosennego, dolistnego zasilania Rododendronów.
Sorki Renatko.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Kokesz 08:06, 06 kwi 2018


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
Kasia_CS napisał(a)
Reniu, a jak się zakończyła sprawa z sasiadka od wylewania odpadków? Nie wymigała się od odpowiedzialności jak przyniosłaś paragon z pralni?

Chciałam zrobić podejscie do dalii i lilii, ale dziś nie dałam rady. Może jutro podzialam


Sąsiadka zapłaciła za czyszczenie, dostała ode mnie wydruk z paragrafami, jakie kary grożą za śmiecenie i drugi dlaczego nie karmić ptaków chlebem i resztkami z obiadu.
Ona już nic nie wyrzuca ale jest jeszcze ktoś inny i ta osoba pewnie też prędzej czy później wpadnie...

Ja też w weekend podziałamma być ładna pogoda

____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Kokesz 08:07, 06 kwi 2018


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
Nallar napisał(a)

Mikstura do wiosennego, dolistnego zasilania Rododendronów.
Sorki Renatko.


Dobrze, że czuwasz
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Annak 08:52, 06 kwi 2018


Dołączył: 17 sie 2017
Posty: 967
Dzięki dziewczyny, może w przyszłości przepis się przyda
pozdr.
____________________
Ania Mała działka_wielkie nadzieje
Kokesz 08:58, 06 kwi 2018


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
Po zimowaniu w lodówce idą dziś do ogrodu
Mają się bardzo dobrze, nawet młode przyrosty widzę
Pozdrawiam Ewa-Nallar



____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies