Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Osiedlowy ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Osiedlowy ogródek

Anitka 12:00, 24 mar 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
I to się nazywa zaszaleć. Jeśli mi tylko jeszcze powiesz, że to wszystko twoje to już mi się szczęka nie podniesie z podłogi
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Annak 12:16, 24 mar 2018


Dołączył: 17 sie 2017
Posty: 967
To wszystko Twoje zakupy? no nieźle Ale będzie widok
____________________
Ania Mała działka_wielkie nadzieje
Anda 13:01, 24 mar 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Wow, co za rozmach Takie zakupy sa najlepsze
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Wiolka5_7 16:43, 24 mar 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20472
Ale zaszalałaś
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Kokesz 17:19, 24 mar 2018


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
Nooo Poszalałam
Bratki będą do donic na balkon i do ogródka
Kupiłam jeszcze białe pierwiosnki
Są takie jak wcześniejsze bordowe, kwiatki mają na długich łodyżkach, niestety nie wiem co to za odmiana.




____________________
Renata Osiedlowy ogródek
asiak 17:40, 24 mar 2018


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Renatko zaszalałaś z zakupami Śliczne bratki
____________________
AsiaDziałeczka Asi
anbu 12:03, 27 mar 2018


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Kokesz napisał(a)





Szaleństwo w czystej postaci
____________________
Ania Ogród Ani :)
oliwka 20:07, 29 mar 2018


Dołączył: 07 lut 2015
Posty: 1965
Kokesz napisał(a)
A teraz zobaczcie jak zakończył się mój dzisiejszy spacer na działkę...

Pani emerytka dokarmiała ptaki z balkonu...resztkami z obiadu
Tylko trafiła we mnie
Codziennie sprzątałam na innych ogródkach wyrzucany chleb, resztki jabłek, cebule, czasem nawet spore kości od schabu, pety od papierosów myśląc, jak ludzie zobaczą,że ktoś dba i będzie czysto pod balkonami to nie będą śmiecić...

Pani wpadła na gorącym uczynku bo długo nie mogłam namierzyć osoby, która to wszystko wyrzuca przez okno,nawet przekwitłe kwiaty w doniczkach wyrzucała przez balkon bo nie chciało jej się wynieść do śmieci

Rachunek za czyszczenie kurtki ma mi pokryć, oby tylko wszystko zeszło

MASAKRA ludzie są gorsi niż zwierzęta



Renatko witam się wiosennie ! Przykro mi z powodu zachowania tej pani. Opowiem ci historię mojej siostry, która pod swoimi oknami próbowała ładnie zaaranżować przestrzeń. Przez ostatnie kilka lat dosadza roślinki, walczy z ludźmi wychodzącymi z psami, którzy rzucaja pety, smieci z okien itp. Siostra już srtraciła nadzieję,że kiedykowliek ktoś przestanie niszczyć jej pracę. Każdej wiosny pod jej okno przychodziły grupy przedszkolaków, zeby zobaczyć jak wygladają krokusy szafirki i inne wiosenne kwiatki. I wiesz co w ubiegłym roku kilku sąsiadów zaczęło również sadzić krzewy, a jeden z nich powiedział, że będzie miał piękniej niż Ona. Widzisz i tak z zawiści ludzie zaczęli dbać o zieleń wkoło siebie Nie wiem czy się śmiać z tego czy żałować, ale pisze o tym dlatego, że część ludzi na pewno docenia twoją pracę buziaki
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5302-ogrodek-warzywny-na-balkonie, wątek ogrodowy zamknięty http://www.ogrodowisko.pl/watek/5701-ogrod-oliwkowy
oliwka 20:09, 29 mar 2018


Dołączył: 07 lut 2015
Posty: 1965
anbu napisał(a)


Szaleństwo w czystej postaci

zakupy mega, ja nawet nie mam siły, żeby wyciągnąć ozdoby świateczne.
Za to u mojej siostry będzie przepięknie i już się ciesze na święta w jej domu
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5302-ogrodek-warzywny-na-balkonie, wątek ogrodowy zamknięty http://www.ogrodowisko.pl/watek/5701-ogrod-oliwkowy
Kokesz 20:32, 29 mar 2018


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
Dzięki Oliwko

Na pewno część ludzi docenia, z balkonu mają teraz ładny widok...
Sąsiadka obok co rusz podpytuje, co posadziłam i kupuje takie same rośliny
Mój ogródek jest na szczęście w drugiej linii od bloku, a ten który zaśmiecają pod samymi balkonami. Niby ma go sąsiad pod opieką ale nic na nim nie robi. Chwasty rosną do pasa, zieleń miejska je skosi dwa razy w sezonie...ogólnie wygląda na zaniedbany, dlatego pewnie ludzie traktują go jak śmietnik.
Sąsiedzi z parteru, którzy patrzą na ten syf już nawet mnie pytali, czy nie wzięłabym tego ogródka, bo widzą, że u mnie ładnie.
Nie wiem czy dałabym radę, choć jest idealny na warzywnik, słońce cały dzień...
Kusi mnie
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies