Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Osiedlowy ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Osiedlowy ogródek

Kokesz 22:00, 18 mar 2018


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6615
U mnie bez śniegu ale mróz i wiatr okropny
Na zdjęciach wydaje się wiosennie ale to tylko pozory...

Mój adoptowany jesienią bukszpan czeka na postrzyżyny

____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Kokesz 22:22, 18 mar 2018


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6615
A teraz zobaczcie jak zakończył się mój dzisiejszy spacer na działkę...

Pani emerytka dokarmiała ptaki z balkonu...resztkami z obiadu
Tylko trafiła we mnie
Codziennie sprzątałam na innych ogródkach wyrzucany chleb, resztki jabłek, cebule, czasem nawet spore kości od schabu, pety od papierosów myśląc, jak ludzie zobaczą,że ktoś dba i będzie czysto pod balkonami to nie będą śmiecić...

Pani wpadła na gorącym uczynku bo długo nie mogłam namierzyć osoby, która to wszystko wyrzuca przez okno,nawet przekwitłe kwiaty w doniczkach wyrzucała przez balkon bo nie chciało jej się wynieść do śmieci

Rachunek za czyszczenie kurtki ma mi pokryć, oby tylko wszystko zeszło

MASAKRA ludzie są gorsi niż zwierzęta


____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Anda 22:27, 18 mar 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
O boszsz, bardzo Ci współczuję. Szkoda, że w ten przykry sposób ją przylapalaś. Trzymam kciuki, żeby plama zeszła. A jeśli nie zejdzie, to pani powinna kupić Ci nową kurtkę.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Kokesz 22:33, 18 mar 2018


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6615
Muszę zgłębić temat, czy za takie śmiecenie można dostać jakiś mandat od straży miejskiej, teraz jak wiem kto to, to mogę zrobić zdjęcia, bo widzę jej balkon z okna...
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Napia 23:10, 18 mar 2018


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9042
Reniu, bardzo współczuję... to okropne, jak ludzie czasem postępują. Twoje szczęście, że udało się przyłapałać tę panią na gorącym uczynku i pokryje koszt czyszczenia kurtki. Gdyby jednak plama nie zeszła, to tak jak radzi Ewa domagałabym się zapłaty za kurtkę. Może to by ją czegoś nauczyło... a okno do obserwacji. Też jestem ciekawa, czy za zaśmiecanie należy się mandat.
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Napia 23:10, 18 mar 2018


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9042
A bukszpan piękny
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
MirellaB 07:18, 19 mar 2018


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Bukszpany masz bardzo ładne, przygody nie zazdroszczę, ale dzięki temu namierzyłaś bałaganiarę. Zadzwoń na policję najlepiej do dzielnicowego, że wiesz kto zaśmieca i prosisz o interwencję.
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
asiak 07:22, 19 mar 2018


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Renatko, współczuję zajścia z emerytką

____________________
AsiaDziałeczka Asi
08:13, 19 mar 2018
Co za ludzie, taki rachunek to i tak za mała kara za to co robi systematycznie
DorKa 08:49, 19 mar 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
wiecie co nóż w kieszeni się otwiera Na pewno jest grzywna za zaśmiecanie i trzeba to bezmyślnej Pani uświadomić. Może wtedy dwa razy się zastanowi zanim to zrobi ponownie .
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies