Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Gożdzikowa - wiejski ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Gożdzikowa - wiejski ogród

gobasia 12:01, 13 sty 2020


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
mira napisał(a)
Gobasiu zaglądam i tak mi przykro. Życzę Ci sił i zdrowia, czas niweluje smutki a karawana jedzie dalej to takie okrutne ale tak jest. Niech Cię ogród ukoi, może nie zamykam wątku no chyba że to coś pomoże

Przesyłam otuchę


Miro okrutne ,tym bardziej ,że wszystko jest tak jak było tylko ja zostałam wyrzucona jak jakiś chwast na kompost
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
Basilikum 12:02, 13 sty 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
Pisz o parapecie
tylko nie uciekaj od nas
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
BasiaLT 12:04, 13 sty 2020


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Basiu ale jak to nie masz ogrodu? co się stało?
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
hankaandrus_44 12:17, 13 sty 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7195
Basiu, zmień nastawienie, Sobie nie masz nic do zarzucenia. To po pierwsze. Chciałaś dobrze, a wyszło jak wyszło, nie ma w tym Twojej winy. Ogrodu nie masz, ale masz wolność, nic nie musisz.
Skoro to już się stało, to trzeba się otrząsnąć. i szukać pozytywów. Mam nadzieję, że znajdziesz opcję, która zamiast ogrodu Ciebie zadowoli. MOże zacznij pisać książkę,albo zapisz się do biblioteki, maluj obrazki, albo wyszywaj. To też daje satysfakcję i energetycznego kopa. I swojej krzywdy nie rozpamiętuj. To tylko prowadzi do większej frustracji.
I pamiętaj : nie ma tego złego coby na dobre nie wyszło. Tulę Ciebie serdecznie, i łapką Twoje łezki ścieram, będzie dobrze.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Anda 13:37, 13 sty 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33373
Basiu, ściskam mocno. Nie uciekaj od nas. Masz doświadczenie, możesz radzić tutaj niedoświadczonym, a ogródek na parapecie lub balkonie prowadzić. Głowa do góry
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
eda 13:41, 13 sty 2020


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
tak Basiu zaglądaj lub nie ale wiesz jesteśmy z tobą i bardzo byśmy ja bym chciała kontaktu jak się z myślami uporasz pogadamy sobie o czym chcesz oki? każdy z nas może stracić ogród ale tak zwany ogród to nie tylko kwiaty zieleń w naszej opiece to też my to my stoimy przed nim także nie myśl że to koniec oki?
uściskuję i wstawiaj wspomnienia pogadamy o tym co nadal masz w sercu tak jak my ..ja wiesz kochana ...nadal jeśli możesz bądź z nami ....
buziam
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Pszczelarnia 15:26, 13 sty 2020


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
816 stron wątku ... tak sobie myślę i człowiek jak trzcina wątła ale tę najtrudniej złamać...


Basia, Mira pyta o cebulę Czy warto siać? A ja się zastanawiam nad celowością siania marchewki (nigdy się nie udaje).


I jeszcze o wapnowanie chciałam zapytać, czy przy wapnowaniu trawników można przedobrzyć jak się sieje z ręki?


EDIT: nie mam spokoju, Basia, będziesz wykopywać wszystko?




____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
ryska 17:57, 14 sty 2020


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11603
Basiu po każdej burzy przychodzi słońce, tak to już jest, nie raz się przekonałam.
Życzę Ci aby spokój i szczęście wróciło do Ciebie jak najszybciej.
Ściskam mocno
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ElzbietaFranka 22:53, 14 sty 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13865
Witam jeszcze raz. Basiu nie wasz się zamykać wątku będziesz żałowała. Czasem będziesz chciała zajrzeć wstecz jak to było i nie będziesz miała gdzie.

Ten Wątek to twój dokument i ślad, że tu byłaś.
Co ci te kwiaty zrobiły - nic więc patrz na nie jakie były piękne i wypielęgnowane twoja ręka.

Głowa do góry i nie poddawaj się. Najważniejsze zdrowie. Panta rhey. pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
mikina34 12:35, 15 sty 2020


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
Basiu, masz się czym dzielić, masz ogromne doświadczenie, zostań z nami.
Wiem jak to jest jak Cię odetną od tego co kochasz i rozumiem Twoją frustrację, nie będę pisać, ze przejdzie, bo nie przejdzie ale tak jak pisze Hania, trzeba znaleźć pociechę w czymś innym, bo inaczej idzie zwariować
Kartofelek (jak to cudnie nazwałaś ) tego żółtego iryska miał zakwitnąć u mnie, no ale nic to, jak mawiał Wołodyjowski
Ściskam mocno Basiu :*
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies