Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zszywkowy ogród marzeń :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Zszywkowy ogród marzeń :)

zszywka 09:46, 14 mar 2020


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Cześć Wam, wiecie że wyleciało mi z głowy że 11 marca rok temu pożegnałam się ze świerkiem? Ale wichury w tym czasie się powtarzają więc jestem ciekawa czy to będzie teraz norma w tym czasie


Rok temu i teraz

____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
zszywka 18:28, 14 mar 2020


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Dziś mimo całej sytuacji podziałałam w ogrodzie, zimny wiatr dawał się we znaki ale dałam rade A krokusy w ciągu kilku dni tak się rozchulały że szok nawet na wielorybie jest szaleństwo, szkoda tylko ze czeka go remont :/ Będzie trochę przesadzania, ale myśle ze będzie warto

A nowe ciemierniki już u mnie


____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
Nowa12 18:36, 14 mar 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Ja też popracowałam bo fajnie slońce świeciło. Nawet kawę na tarasie wypiłam . Ciemierniki masz śliczne. Ja nie mam i raczej mieć nie będę. Oglądam na Ogrodowisku .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
zszywka 19:12, 15 mar 2020


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Dziś była przepiękna pogoda, ciepło, wiatr nie doskwierał tak jak wczoraj i u mnie dziś kawka w ogrodzie wczoraj nie miałam weny, jeszcze ten zimny wiatr brrr.. Powiem szczerze że jakiś czas temu nie przepadałam za ciemiernikami, jakoś do mnie nie przemawiały. Ale od jakiś 2/3 lat jestem w nich zakochana Ale nigdy nie było mi po drodze do ich kupna, aż nadszedł ten dzień kiedy w końcu mam 3 na pewno jakieś dokupie, poluje na pełne białe i bordowe bez plamek na płatkach. Zobaczymy kiedy zamieszkają u mnie Jeszcze dziś naprawiłam moje świerki bo przez własną głupotę i zaniedbane czubki uschły i musiałam nowego przewodnika im wybrać... Operacja jak na razie ma dobre rokowania czekam na przyrosty i ich efekty czy zaakceptują nowe przewodniki..

Pigwowiec startuje powoli



A Pissardi będzie obsypana kwieciem jeżeli pogoda nie pokrzyżuje jej planów Szkoda że nie da się oddać ilości pąków :/

____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
malgorzata_s... 19:22, 15 mar 2020


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Jakie piękne ciemiernikiJa też kawkowałam w ogrodzie
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
zszywka 21:00, 19 mar 2020


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Moje pierwsze mam nadzieję że mnie polubią

Moje kłącza zaczynają pokazywać pierwsze listki może coś z nich jednak będzie
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
zszywka 12:11, 22 mar 2020


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Melduje że na dzień wczorajszy z kłączy coś wyłazi
Serduszki i jedne piwonie, u reszty coś tam się tworzy pod ziemia na razie 2 doniczki „martwe” ale daje czas przecież dopiero połowa marca

Tak się zastanawiam czy to na pewno serduszka, bo te z zeszłego roku inaczej wyglądają przy startowaniu.. zobaczę co to wyrośnie, bo sadziłam do tych doniczek serduszki hmm ciekawe może zależy od odmiany?
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
deszczowymaj 12:15, 22 mar 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
No coś tam ewidentnie wyłazi serduszki nie mam to się nie wypowiem
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
zszywka 12:17, 22 mar 2020


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Na końcu przedszkole miesiącznicy

____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
zszywka 12:20, 22 mar 2020


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Asiu tylko co? na pewno coś co zamawiałam, ale ta serduszka podejrzanie wyglada.. może ta bordowa wychodzi bo ona ma inne liście niż białe i różowe
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies