Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zszywkowy ogród marzeń :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Zszywkowy ogród marzeń :)

zszywka 22:02, 03 kwi 2020


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Kasiu zadołowałam je i kopczyki zrobiłam. Teraz noce były dosyć ciepłe i chyba było max -2’C ale zapowiadają ciepełko po +20 więc mogły by się podsuszyć przez przypadek a wtedy bym się podłamała chyba :/

Dobrze ze część zagospodarowana dzięki temu mam mniej zrywania darni

Z rabatą zobaczymy co wyjdzie, sporo roślin już mam. Chce wykorzystać to co mam a inne rośliny kupię po wszystkim. Może coś zamówię ze szkółki w której od dawna robię zakupy gdyby sytuacja dłużej trwała. Ale drzewa poczekają, nie odważę się przez zakup internetowy większych okazów kupić. Dobrze że w zeszłym roku kupiłam prawie wszystkie drzewa które chciałam mieć
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
zszywka 22:12, 03 kwi 2020


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Krokusy już kończą, teraz chwilowa przerwa choć powoli szafirki pokazują główki na szczęście puszkinia ratuje sytuacje i kwitnie

____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
deszczowymaj 22:24, 03 kwi 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Śliczne krokusiki u mnie szafirki też już pomalutku wyglądają zza liści
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
zszywka 16:01, 04 kwi 2020


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Dzięki Asiu, szkoda że już kończą

Dziś podzieliłam hakone greenhills, wyszło mi 12 sadzonek z 3
sztuk będzie na wieloryba jeszcze muszę przesadzić i zamienić moje miskanty.. ale siły mi już dziś opadły muszę zebrać się w sobie

To drugie strasznie niewyraźnie wyszło, nie wiem czemu




Tutaj jeszcze fotka róży która mi przestała rosnąć i taki kikutek od 3 sezonów wyrasta maksymalnie




Edit: Zmotywowałam się i przesadziłam miskanty, myślałam że zostawię to na lepsze czasy ale jak już zaczęłam to skończyłam Z wiosennego przygotowania do sezonu zostało mi tylko nawożenie bylin i można zaczynać metamorfozę wieloryba
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
Nowa12 20:23, 04 kwi 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Ale zrobiłaś tych sadzonek . Hakonek jeszcze nie dzieliłam. W tym roku tylko rozplenice i carexy.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
zszywka 23:24, 04 kwi 2020


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Hakonki super się dzieli, raz dwa i gotowe ale potrzebny naprawdę ostry nóż mam nadzieje ze mnie nie zawiodą jak te z zeszłego
roku Podzieliłam też Red Barona i naprodukowałam 16 doniczek


Ja jeszcze nie dzieliłam rozplenic, ale nic straconego
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
Wiolka5_7 10:10, 05 kwi 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20496
Super rozmnożyłaś hakone
Trawy fajnie można sobie rozmnażać... i przy okazji pieniądze
Też tak robię....lubię to !
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
zszywka 11:44, 07 kwi 2020


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Wiolu witam w moich progach ostatnio się wkręciłam w dzielenie, tym bardziej że sporo czasu teraz mamy to jakoś samo się prosi każda sadzonka to +- jakieś 10/15 złoty w kieszeni, a można to wydać na coś nowego kiedyś się bałam dzielić a teraz jak leci








Wczorajsze foty
Susan pokazuje kolorki a szafirki już gotowe i zaczynaja będę je mieć na dwa razy, bo te sadzone jesienią grzecznie i powolutku coś tam się pokazuje, a te które mam już kilka sezonów szaleją

____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
zszywka 11:48, 07 kwi 2020


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Aktualizacja kłączy:



Reszta nie wychodzi i raczej nie wyjdzie...
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
malgorzata_s... 12:04, 07 kwi 2020


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
No to trzymam kciuki za powodzenie planów Siły życzę
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies