Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zszywkowy ogród marzeń :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Zszywkowy ogród marzeń :)

zszywka 18:22, 26 lut 2020


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
A ja dziś stwierdziłam że idę w ogród i zaczęłam sprzątać moje burdello na części gospodarczej Na wywóz wielkogabarytowych rzeczy czekam od 2 lat więc sama jechałam na pszok. Tyle mebli to nigdy nie przewiozłam ani nie widziałam rozwalonych na części nawet kuchnia miała ich mniej hihi Na szczęście już to wyglada lepiej, ale sporo pracy żeby to uporządkować. Jakoś się będzie działać, powoli do przodu jak to mówią
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
Nowa12 21:35, 26 lut 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
zszywka napisał(a)
No nie? Najgorzej... Mi nie idzie planowanie jakoś ostatnio, jak już mam rośliny to raz dwa i gotowe
Jak dla mnie najpiękniejsze połączenie hortki+jezowki+rozchodniki+ wysokie i niskie trawy, polecam a masz jakieś drzewo na oku?


Ja jak zawsze chcę trochę hardcorowe drzewko w sensie do okrywania i chuchania .
Myślałam o dereniu kwiecistym Cherokee Chief. Mam 1 derenia kousę i chciałabym chyba jeszcze jakiegoś derenia.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
zszywka 18:21, 27 lut 2020


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Takie najbardziej kuszą, mi się podobają klony palmowe ale u mnie mogą nie przetrwać.. Ake biorąc pod uwagę ostatnie zimy to może dać rade

Ten dereń kwiecisty przepiękny, kolor ma extra. Trochę jak magnolia Ja mam derenia białego i teraz wyglada pięknie, te czerwone łodygi aż świecą. Chyba gdzieś jeszcze wcisnę derenie
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
zszywka 20:51, 04 mar 2020


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Mamy Marzec to i cebulowe się budzą

Ja ostatnio wzięłam się za ogarnianie rabat. Wyczyscilam wieloryba, podcięłam hortke Great Star, derenie. Na hortensjowej wycięłam floksy i astry.

Zakupiłam też pierwszy raz kłącza w Be..x białą i czerwoną serduszkę, 2 ciemierniki (biały i ciemny) i do tego w oszołomie 2 piwonie NN różowa i czerwona/bordową obie pełne
Do tego podzieliłam Astry i tez wyładowały w nowej ziemi


____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
zszywka 20:57, 04 mar 2020


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Nawet mam jednego przebiśniega! Nie wiem skąd, ale jest


____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
zszywka 21:01, 04 mar 2020


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
zszywka 21:08, 04 mar 2020


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Czosnki już spore, przywrotnik powolutku startuje, magnolia jeszcze spokojnie odpoczywa a piwonie bardzo nieśmiało

____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
deszczowymaj 11:08, 05 mar 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
zszywka napisał(a)
Mamy Marzec to i cebulowe się budzą

Ja ostatnio wzięłam się za ogarnianie rabat. Wyczyscilam wieloryba, podcięłam hortke Great Star, derenie. Na hortensjowej wycięłam floksy i astry.

Zakupiłam też pierwszy raz kłącza w Be..x białą i czerwoną serduszkę, 2 ciemierniki (biały i ciemny) i do tego w oszołomie 2 piwonie NN różowa i czerwona/bordową obie pełne
Do tego podzieliłam Astry i tez wyładowały w nowej ziemi




Stoliczek rozkoszy

Ja w be..x też już nie raz kupowałam ..w miarę ok ,zdrowe kłącza,cebulki ..tylko brak zgodności odmianowej w tulipanach mi się zdarzył
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
zszywka 17:10, 05 mar 2020


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Ja pierwszy raz próbuje z kłączami ciekawe co mi z tego przeżyje, zobaczymy


Dziś rozbiły się krokusy bo piękna pogoda od rana, cały czas słoneczko swieci Wiec przycięłam hortensje i miskanty A wspomniane miskanty zielone w środku... taka niespodzianka



____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
zszywka 23:30, 11 mar 2020


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Kolejne krokusy się pojawiają, jak ja się z nich cieszę w końcu pierwsze kwiaty sadzone jesienią jeszcze grzecznie czekają, ale pozostałe już zaczynaja cieszyć




____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies