Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zszywkowy ogród marzeń :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Zszywkowy ogród marzeń :)

deszczowymaj 12:33, 22 mar 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
zszywka napisał(a)


O to to chyba podobne do serduszki
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
zszywka 23:50, 22 mar 2020


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Tak to prawda, bardzo podobnie wyrasta.. tylko że to na 10000%
piwonie Akurat tu jestem pewna hmm muszę poszperać o tej bordowej serduszce, bo to chyba mi ta wyłazi.. a na białej mi zależało najbardziej, ale daje im czas, wiosna dopiero się zaczyna. Muszę być dobrej myśli
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
Kindzia 10:33, 23 mar 2020


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Pati...jakie piękniste ciemierniki !!! Ja poproszę o namiar na sklep. Nie mam szczęścia znaleźć źródła zakupu tych pełnych Kasia w ZG kupiła takiego białego, ale bym chciała jeszcze inne kupić...

Pozdrówka
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
deszczowymaj 10:40, 23 mar 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
zszywka napisał(a)
Tak to prawda, bardzo podobnie wyrasta.. tylko że to na 10000%
piwonie


o widzisz jak ja się znam he he
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
zszywka 11:47, 23 mar 2020


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Kasiu pokochałam je od pierwszego wejrzenia w końcu mam, doczekałam się zakupu hehe A kupiłam je w budowlanej sieciówce z pomarańczowa nazwą na O. Dziewczyny pisały że są, wysłałam delegacje po zakup i już cieszą oko


Asiu gdybym nie była pewna to bym zgłupiała, podobnie wychodzą też parzydła, piwonie i wspomniane serduszki Da się pomylić, dobrze ze pamietam w miarę gdzie rosną wspomniane bo było by ciężko
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
zszywka 00:40, 28 mar 2020


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
U mnie dziś produktywnie Podcięłam róże, przesadziłam do doniczek z przeleżałym obornikiem, powinno być dobrze Muszę je jeszcze wkopać w ziemie żeby mi nie wysychały i kopczyki porobić. Przesadzanie było konieczne przez przemeblowanie na wielorybie które szykuje. Róże przeczekają w donicach i później wrócą na rabatę

Z jedną się pożegnałam, dałam jej szanse ale niestety :/



Pigwowiec się budzi i będzie dużo kwiatów



A Pissardi się rozkręca Ciekawa jestem ile będzie mieć owoców, były pyszne! Ale ukryły się spryciule bardzo dobrze

____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
deszczowymaj 15:35, 29 mar 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Pissardii bardziej zapączkowana niż moja ale moje to młodzieniaszki jeszcze także wybaczam im
owocków jeszcze u moich nie widziałam ..hmm ciekawe
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
sylwia_slomc... 21:10, 29 mar 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81911
zszywka napisał(a)
Melduje że na dzień wczorajszy z kłączy coś wyłazi
Serduszki i jedne piwonie, u reszty coś tam się tworzy pod ziemia na razie 2 doniczki „martwe” ale daje czas przecież dopiero połowa marca

Tak się zastanawiam czy to na pewno serduszka, bo te z zeszłego roku inaczej wyglądają przy startowaniu.. zobaczę co to wyrośnie, bo sadziłam do tych doniczek serduszki hmm ciekawe może zależy od odmiany?

Piwonie to się zgodzę, ale serduszki to ja tu nie widzę, te grube łodygi na pewno nie są po serduszce. Działasz widzę ostro i zmiany na wielorybie, intrygujesz
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
zszywka 23:40, 29 mar 2020


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Asiu one z roku na rok piękniejsze i więcej kwiatów mają moja owocowała pierwszy raz od posadzenia czyli jakieś 4/5 lat. One czasu potrzebują Ale owoce pyszne, połączenie śliwki i wiśni jednocześnie niesamowite normalnie a owocki koloru liści to spokojnie dojrzewają i nawet ich nie widać na pierwszy rzut oka, takie ninja



Sylwio drogą dedukcji wnioskuję że to chyba jednak astry jesienne są bo też dzieliłam i to mogą być one...
Jestem ciekawa czy te bordowe mi wyjdą, nieukrywam że zależy mi na białych ale te bordowe ciekawie wyglądają i takich jeszcze nie widziałam. Coś tam życie się tli jak paluchem grzebałam, zobaczymy czy coś będzie. Ale ciemierniki chyba mi nie wyjdą z tych kłączy… sadziłam biały i bordowy , wzięłam na próbę i chyba nici A w ziemi prawie miesiąc siedzą, jedynie biała serduszka dzielnie wychodzi



EDIT: W sobotę rozsypałam nawóz do cebulowych, posadziłam jakieś 30 Lili w tym 20 na przodzie ogrodu. Mam nadzieję że taka ilość zapachem do mnie doleci mimo nieszczelnego żywopłotu Zadoniczkowałam orliki i trawy.

I ten nieszczęsny wieloryb… Będzie większy, dostanie 2 drzewa buk i coś jeszcze oraz magnolię Stellata, poza tym piwonie, hakonechloa, róże, kulki bukszpanowe, rozplenica Hameln, miskant variegatus,floksy,tawuły. Na swoim miejscu na pewno zostaje bez palibin i 3 piwonie. Resztę wysadzę i będę działać
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
Kindzia 18:42, 03 kwi 2020


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Matko...jakie ambitne plany, trochę roboty Cię czeka...ale potem jakie zadowolenie.
Mam nadzieję, że te róże przesadzone do donic masz przykryte? Albo w chłodnym pomieszczeniu...
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies