Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród, mydło i powidło.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród, mydło i powidło.

katel 22:57, 05 wrz 2017


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Toszka napisał(a)


Znajdź pozytyw w negatywie - gdyby nie twoje "błędy w uprawie" (takie przypadki nazywam falstartem) to bym nie grzebała w necie szukając info...i też bym posadziła na rympał, czyli w miejscu gdzie by mi pasował I teraz głowię się gdzie go sadzić, tak by jemu pasowało

Jak pierwszy raz sadziłam to jeszcze nie było informacji o preferencjach kwaśnodrzewu a w zeszłym roku czasu zabrakło na sprawdzanie ale tak właśnie bywa - może da radę już pracuję nad zakwaszeniem.

Kasya napisał(a)


o to moge go chyba posadzic z jasminem ktory podmarza i tez musze go przycinac...

Myślę że tak , będzie Ci wygodnie ciąć.

kasja83 napisał(a)
Hibiskus piękny-cudnie ożywia rabatę.

Dzięki , no kolorek nieźle wściekły

Kawa napisał(a)
Kasia śliczna rabatka z tą rutewką i hibiskusem

Dzięki jeszcze muszę nad nią popracować i może kawałeczek trawnika jeszcze zerwać

asiak napisał(a)
Kasiu, wiem, że tysiąc razy było zadawane te pytanie... ale skleroza nie boli
Potrzebuję powojnika, który mi nie zmarznie, będzie długo kwitł i jest łatwy w uprawie. Jak byś mi podała nazwy 2-3 to bym coś wybrała.
Pytałam już Ciebie, ale zapomniałam Kolorem pasujący do róży "gizelka"
Z góry dziękuję

Asiu wybierz jakiegoś z grupy Viticella, tutaj sobie zobacz:
clematis Viticella
U Ciebie to prawdziwa rewolucja i w jakim tempie
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
asiak 07:06, 06 wrz 2017


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Dziękuję Ci Kasiu Tym razem zapisałam sobie
____________________
AsiaDziałeczka Asi
mirkaka 10:04, 06 wrz 2017


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9528
Kasiu, rutewka zachwyca, czy gdyby była możliwość zebrać z niej nasionka to mogłabym o nie poprosić.?
Bardzo fajne porównanie przed i teraz
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
katel 22:09, 06 wrz 2017


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
asiak napisał(a)
Dziękuję Ci Kasiu Tym razem zapisałam sobie

Nie ma sprawy

mirkaka napisał(a)
Kasiu, rutewka zachwyca, czy gdyby była możliwość zebrać z niej nasionka to mogłabym o nie poprosić.?
Bardzo fajne porównanie przed i teraz

Mirko jasne że mogę tylko nie wiem czy ona zawiązuje nasiona - w zeszłym roku doszukiwałam się ich i nie znalazłam - chyba że są bardzo drobne, będę szukała tylko przypominaj mi się jeszcze - żeby mi z głowy nie wyleciało
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
Gocha 08:01, 07 wrz 2017


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Kasiu ale piękna ta rutewka. Czy to jest ta którą Ty kupowałaś ? Moje aż wstyd się przyznać ale zaniedbałam w tym roku. Są posadzone obie na rabacie w części warzywnej a tam niestety nie plewione zbyt często i rosną w chwaście. Ale w przyszłym roku postaram się nimi lepiej opiekować. A powiedz mi jak długo ona kwitnie ?
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
zawitka 15:54, 07 wrz 2017


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14049
Kasiu To Tobie obiecałam laurkę pokażę Ci jak urosły te maluchy.Zdjęcie usuń jak obejrzysz.Rutewka u mnie nie wzeszła wcale no trudno Pprzyklepane były tylko 2 listki ,na wiosnę będzie wysyłka.Koniecznie mi przypomnij się bo?????
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
gosika67 20:31, 07 wrz 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Widzisz jak rutewka u Ciebie króluje, ja też jestem nadal nią zachwycona.Twoje clematisy też są piękne.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
katel 21:50, 07 wrz 2017


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Gocha napisał(a)
Kasiu ale piękna ta rutewka. Czy to jest ta którą Ty kupowałaś ? Moje aż wstyd się przyznać ale zaniedbałam w tym roku. Są posadzone obie na rabacie w części warzywnej a tam niestety nie plewione zbyt często i rosną w chwaście. Ale w przyszłym roku postaram się nimi lepiej opiekować. A powiedz mi jak długo ona kwitnie ?

Gosiu tą sama kupowałam i jest zachwycająca kwitnie dość długo nie pamiętam dokładnie ale po zdjęciach może znajdę. Tu pierwsze z kwitnącą rutewką z 27 lipca:

Oczywiście kwitnie nadal, to najnowsze jakie mam z 3 września:


Ta którą Ty kupowałś też jest przepiękna, kwitła wiosną, wstawiałam jej zdjęcia na 224 str. u mnie.

zawitka napisał(a)
Kasiu To Tobie obiecałam laurkę pokażę Ci jak urosły te maluchy.Zdjęcie usuń jak obejrzysz.Rutewka u mnie nie wzeszła wcale no trudno Pprzyklepane były tylko 2 listki ,na wiosnę będzie wysyłka.Koniecznie mi przypomnij się bo?????

Dzięki za pamięć , zdjęcia nie usuwaj, wiosną będę sie przypominać .
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
katel 22:27, 07 wrz 2017


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
gosika67 napisał(a)
Widzisz jak rutewka u Ciebie króluje, ja też jestem nadal nią zachwycona.Twoje clematisy też są piękne.

Dzięki , rutewki sa piękne.
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
mira 22:38, 07 wrz 2017


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Piękna ta rutewka - to który to sezon - moje małe z tego roku
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies