Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród, mydło i powidło.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród, mydło i powidło.

katel 22:03, 11 wrz 2017


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
asiak napisał(a)
Kasiu, bardzo Ci dziękuję

Asiu wołaj mnie do siebie jak już posadzisz swojego wybrańca

mirkaka napisał(a)
Dziękuję za zdjęcia teraz się już przebarwiły ale latem były pewno w pięknym pudrowym różu Kasiu, one jeszcze malutkie żeby pobierać od nich sadzonki.

Późno zaczęły kwitnąć i te kwiatki są maleńkie - to pewnie z braku nawożenia. Wiem, że w tym roku się do pobrania sadzonek nie nadają, bo nie ma co obciąć ale mam nadzieję że w przyszłym już się da - miejsce do sadzenia wreszcie mam gotowe, trawa usunięta więc może w soboę wreszcie trafią do gruntu .
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
katel 22:02, 12 wrz 2017


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Aster dla Mirki - to z poprzednich lat.

Kilka nowych fotek, Flammentanz

Annabelle Incrediball, miskant Memory.
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
katel 22:10, 12 wrz 2017


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Z nasionek od Asi , dopiero 14 sierpnia do grunt wsadziłam ale idą jak burza .
Kolejne to Heptakodium Chińskie


____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
katel 22:12, 12 wrz 2017


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174


____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
anka_ 23:54, 12 wrz 2017


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Kasiu długo już masz to Heptakodium? Ze zdjęcia wygląda na dojrzałe już drzewko. Cudnie wygląda kwitnące o tej porze roku. Nie miało problemów z przemarzaniem? Ładnie się przebarwia jesienią?
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
katel 22:04, 13 wrz 2017


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
anka_ napisał(a)
Kasiu długo już masz to Heptakodium? Ze zdjęcia wygląda na dojrzałe już drzewko. Cudnie wygląda kwitnące o tej porze roku. Nie miało problemów z przemarzaniem? Ładnie się przebarwia jesienią?

Aniu sadziłam w 2014 roku, kwitnie przepięknie, nie przemarza, długo trzyma liście ale u mnie nie przebarwia się jakoś sczególnie atrakcyjnie . N wątku tematycznym jeszcze sobie zobacz:
heptakodium
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
anka_ 22:12, 13 wrz 2017


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Dzięki Kasiu. Warto kupić.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
sylwia_slomc... 22:31, 13 wrz 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81912
katel napisał(a)


Będziesz te rośliny na wprost pod tujami łączyć w jedną rabatę???
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Kawa 08:29, 14 wrz 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Kasiu u Ciebie heptacodium już w pełnym rozkwicie u mnie dopiero zaczyna a już jest sliczne
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Filomena 12:27, 14 wrz 2017


Dołączył: 28 maj 2014
Posty: 1373
Lubię u Ciebie poczytać o niesztampowych roślinach. Heptacodium odbieram jako awangardę jesiennych ogrodów, która za Twoim przykładem może przybrać u wielu formę stale powielanych nasadzeń. Pasuje mi do kaliny wonnej( Viburnum farreri), która u mnie zakwita czasem w listopadzie lub grudniu. Być może powielenie zacznie się ode mnie
____________________
Filomena-w zielonej aptece
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies