Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród, mydło i powidło.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród, mydło i powidło.

Betka 23:59, 30 cze 2019


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
No Kasiu poszalałaś!!! Mocne cięcie!!
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
anpi 09:31, 06 lip 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8106
Na różanym szaleństwie byłam u Ciebie Kasiu wcześniej po cichutku,ale z przyjemnością jeszcze raz obejżałam.A teraz ostre cięcie zrobiłaś.Pędy róży mocujesz jakoś do siatki ,czy przekładasz między oczka?Część gałęzi wyciełaś?
Nie mog3 wyjść z podziwu dla lilii olbrzymki,szkoda że się złamała,jak byś przesadzała i byłaby jakaś przybyszowa cebulka to ja poproszę nieśmiało... Co w zamian... do dogadania I jeszcze clematisy pochwalę...w ramach podlizania się ...żartuję oczywiście! Są cudne ,ja bym ich wiele chciała ,tylko nie mam pomysły gdzie Pozdrawiam
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
AnnaMS 09:42, 06 lip 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Super porządki sierściuszki oba cudowne dzięki za pochwałę, pokazuję to co ładne, sama wiesz ... są miejsca które omija się aparatem
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
Anda 17:42, 06 lip 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33271
Nadrobiłam zaległości Róże masz piekne w tym roku. I rzeczywiście nieźle poszalałaś z sekatorem A bez czarny też tak krótko przycięłaś?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
katel 22:34, 09 lip 2019


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Betka napisał(a)
No Kasiu poszalałaś!!! Mocne cięcie!!


Dawno tak nie szalałam

anpi napisał(a)
Na różanym szaleństwie byłam u Ciebie Kasiu wcześniej po cichutku,ale z przyjemnością jeszcze raz obejżałam.A teraz ostre cięcie zrobiłaś.Pędy róży mocujesz jakoś do siatki ,czy przekładasz między oczka?Część gałęzi wyciełaś?
Nie mog3 wyjść z podziwu dla lilii olbrzymki,szkoda że się złamała,jak byś przesadzała i byłaby jakaś przybyszowa cebulka to ja poproszę nieśmiało... Co w zamian... do dogadania I jeszcze clematisy pochwalę...w ramach podlizania się ...żartuję oczywiście! Są cudne ,ja bym ich wiele chciała ,tylko nie mam pomysły gdzie Pozdrawiam


Aniu pędy róży mocuję do siatki drucikami powlekanymi - staram sie je trzymać po jednej stronie siatki.
Lilia od Basi jest niesamowita - oczywiście dopisuję Cię do kolejki .

AnnaMS napisał(a)
Super porządki sierściuszki oba cudowne dzięki za pochwałę, pokazuję to co ładne, sama wiesz ... są miejsca które omija się aparatem


Ja też omijam - chyba więcej omijam niż focę

Anda napisał(a)
Nadrobiłam zaległości Róże masz piekne w tym roku. I rzeczywiście nieźle poszalałaś z sekatorem A bez czarny też tak krótko przycięłaś?


Bez tylko delikatnie dołem w tym roku ale już w przyszłym chyba trzeba będzie go trochę mocniej podciąć .
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
AnnaMS 00:02, 28 sie 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Kasiu wracaj, sierpień się już kończy
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
anabuko1 08:03, 03 wrz 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23471
Kasiu, zaglądam i upraszam się o zdjęcia ogrodowe
I pozdrówki zostawiam
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Kasiek 23:56, 21 paź 2019


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Ciebie tez nie ma...A jesien taka piekna...Wrocisz?
____________________
Bawarka
katel 21:57, 03 lis 2019


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Dzięki dziewczynki że zaglądacie , jestem ale mam tylko chwilkę - muszę zerknąć co u Was się dzieje.
Kilka fotek październikowych.


____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
katel 22:02, 03 lis 2019


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174



____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies