Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród, mydło i powidło.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród, mydło i powidło.

katel 18:28, 03 maj 2020


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Kasya napisał(a)
Jejku... co to za deren taki wczesny... znaczy pewnie nie wczesny...tylko u mnie wszystko opóźnione...


Dereń kwiecisty (to ten co miał być Rubra ale okazał się biały).

Magnolia niestety znowu mrozem dostała, kwiatów które nie były przymrożone było zaledwie kilka, reszta poskręcana i brązowa ale nawet z tych kilku kwiatów zapach był powalający.
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
gosika67 18:31, 03 maj 2020


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Kasiu judaszowiec i dereń rewelacja. A jak powojniki? Wszystkie są?
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
katel 18:34, 03 maj 2020


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
agapant napisał(a)


Kasia, dereń to moje wielkie chciejstwo. Twój jest piękny a jaki duży. Pozdrawiam


Cześć Aguś ale ja się za Wami stęskniłam, dobrze że chociaż możemy swoje ogrody pooglądać.
Dereń kwiecisty jest piękny o każdej porze roku a z wiekiem zyskuje na urodzie. Mój jest cięty - pewnie byłby dużo bardziej rozlożysty. Teraz ma ok. 4 metrów i jakieś 12 lat.
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
KasiaWB 18:53, 03 maj 2020


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Kasiu jesteś też się stęskniłam pięknie w Twoim ogrodzie co to za magnolia? piękny ma kwiat i mówisz, że pachnie A derenie! W mojej okolicy w kilku ogrodach są i wyglądają obłędnie A judaszowca widziałam w tym roku z bliska, śliczne ma te kwiatuszki
Cieszę się, że jesteś
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
jolanka 19:22, 03 maj 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Zguba się znalazła
Fajnie, ze pokazujesz swoje piękności
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
AnnaMS 19:31, 03 maj 2020


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Witaj Kasiu ale śliczne drzewka jaka to magnolia ? a dereń to też moje chciejstwo, ale nie mam na niego miejsca. Fajnie że jesteś
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
dominka 19:32, 03 maj 2020


Dołączył: 21 sie 2014
Posty: 598
Kasiu super, że wróciłaś
Fotki, fotki poproszę, takie cuda masz. Dereń piękny.
____________________
Aga- Zielony AZYL
mirkaka 20:43, 03 maj 2020


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9528
Fajnie że będziesz zaglądać Dereń cudny, a magnolia jeszcze cudniejsza
Miałaś kupić chyba jeszcze jedną z tych z ogromnymi kwiatami, kupiłaś? Nie pamiętam
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
katel 22:29, 03 maj 2020


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
gosika67 napisał(a)
Kasiu judaszowiec i dereń rewelacja. A jak powojniki? Wszystkie są?


Są wszystkie, niektore lepiej sie mają inne troszkę gorzej ale wszystkie są a właściwie to nawet kilka siewek znalazłam .
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
katel 22:51, 03 maj 2020


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
KasiaWB napisał(a)
Kasiu jesteś też się stęskniłam pięknie w Twoim ogrodzie co to za magnolia? piękny ma kwiat i mówisz, że pachnie A derenie! W mojej okolicy w kilku ogrodach są i wyglądają obłędnie A judaszowca widziałam w tym roku z bliska, śliczne ma te kwiatuszki
Cieszę się, że jesteś


Magnolia To Iolanthe, ma piękne duże i pachnące kwiaty, kiedy jest ich kilka-kilkanaście na drzweie zapach czuć stojąc w pobliżu. Niestety wada jest taka że praktycznie co roku przemarzają jej pąki/kwiaty

jolanka napisał(a)
Zguba się znalazła
Fajnie, ze pokazujesz swoje piękności


Witaj Jolanko

AnnaMS napisał(a)
Witaj Kasiu ale śliczne drzewka jaka to magnolia ? a dereń to też moje chciejstwo, ale nie mam na niego miejsca. Fajnie że jesteś


Cześć Aniu Magnolia Iolanthe, dereń do małych nie należy trochę miejsca mu potrzeba .

dominka napisał(a)
Kasiu super, że wróciłaś
Fotki, fotki poproszę, takie cuda masz. Dereń piękny.


Hej Aga! Postaram się robić trochę fotek

mirkaka napisał(a)
Fajnie że będziesz zaglądać Dereń cudny, a magnolia jeszcze cudniejsza
Miałaś kupić chyba jeszcze jedną z tych z ogromnymi kwiatami, kupiłaś? Nie pamiętam


Cześć Mireczko mam jeszcze jedną ale bidulka ledwo zipie, przymarzła wiosną i pies się na nią uparł a to maleńki patyczek 30cm - zobaczymy czy uda mi się ją odratować.

____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies