Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » To będzie zaczarowany ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

To będzie zaczarowany ogród

Enya73 22:35, 31 maj 2014


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Gratuluję artykułu w Werandzie. Pięknie wyszłaś na okładce. Ogród i dom niebanalne i urządzone ze smakiem. Meble przez Ciebie przerobione genialne. Masz wielki talent. Podziwiam , wszystko co robisz jest wyjątkowe. Pozdrowienia ze Śląska
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Kondzio 22:39, 31 maj 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Ogrod sliczny ale to wiesz zakochalem sie od pierwszego widzenia chciałem sie pochwalić moim kurnikiem ktory odgapilem od ciebie mam nadzieje ze nie będziesz mi miała za złe jak obejrzysz daj znać to usunę
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
greglis 12:14, 01 cze 2014


Dołączył: 02 maj 2011
Posty: 542
Enya dziękuję
Kondzio, kurnik fantastyczny, ciekawe ile wytrzyma bo mój domek już się powoli rozkłada, chyba w przyszłym roku nastąpi wymiana na nowy, jakiś solidniejszy
____________________
To będzie zaczarowany ogród
Kondzio 21:45, 01 cze 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
greglis napisał(a)
Enya dziękuję
Kondzio, kurnik fantastyczny, ciekawe ile wytrzyma bo mój domek już się powoli rozkłada, chyba w przyszłym roku nastąpi wymiana na nowy, jakiś solidniejszy
mam nadzieje ze długo postawiłem go na betonowych płytach i nie ma styczności z ziemia zobaczymy
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
greglis 21:58, 01 cze 2014


Dołączył: 02 maj 2011
Posty: 542
Mój też stoi na cegłach klinkierowych ale to nie pomaga. Domek się przechyla, drzwi się wypaczyły i takie tam
____________________
To będzie zaczarowany ogród
monteverde 23:56, 01 cze 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Greglis napisał(a)
i cd














Piękny pokaz u mnie o wiele więcej w pakach nie zapomnij o ogrodniczce niszczylistce, rękawice i gnieć jak stonkę, albo Mospilan pozdrówka
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
greglis 12:39, 04 cze 2014


Dołączył: 02 maj 2011
Posty: 542
Dziekuję Monteverde, będę tępić szkodnika

A tymczasem chciałam pokazać dwie nowe rabaty w trakcie tworzenia. W ubiegłym roku stwierdziłam że już chyba nic nie będę mogła posadzić bo miejsca juz nie ma. Ale długo nie wytrzymałam i wymyśliłam nowe brakowało mi ściany zieleni od strony sąsiadów , przestałam juz liczyć że może jakoś oni się obsadzą i postanowiłam znaleźć miejsce dla nowych róż. Zamarzyła mi się ściana różana. Zatem pojawiły się pergole, róże zostały posadzone na jesieni, z 10 jedna padła i teraz pomalutku sobie rosną a ja zadbałam o towarzystwo dla róż. Pojawiły się tam zatem standardowo ostróżki, szałwie i naparstnice i uzupełnione zostały jednorocznymi


____________________
To będzie zaczarowany ogród
Agusiak 12:44, 04 cze 2014

Dołączył: 15 sty 2014
Posty: 16
Wyobraźnia podpowiada mi, że ta rabata jak już wszystko urośnie, będzie wyjątkowo piękna.
____________________
Ogród nad jeziorem
Safoya 21:46, 04 cze 2014


Dołączył: 18 kwi 2011
Posty: 698
Kasiu a jakie róże wsadziłaś? Jestem bardzo ciekawa.

Ja na moją pergolę o podobnym charakterze pokusiłam się między innymi na odmianę Souvenir du docteur Jamain, ale ta jak zaczarowana stoi w miejscu.

Twój ogód niesamowicie wybujał. Móje rabaty potrzebują znacznie więcej czasu. Nie wiem jak to robisz....bo magiczną siłę lejemy obie.

____________________
Agnieszka - Tam gdzie mgły i róże mieszkają
greglis 14:51, 05 cze 2014


Dołączył: 02 maj 2011
Posty: 542
Posadzilam minn.
Lise Krohn Superior
Harlekin
Billet Doux ( Delbard )
Hella
I coś jeszcze ale karteczką zaginęła
Posadzilam po dwóch stronach takie same

A tu zaczynają kwitnąć inne francuzeczki

____________________
To będzie zaczarowany ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies