Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » To będzie zaczarowany ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

To będzie zaczarowany ogród

Agnieszka_B 21:57, 11 cze 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 1637
Uwielbiam twój ogród Kasiu !

____________________
zapach-ziemi
Konstancja30 21:59, 11 cze 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Kasiu ja byłam zakochana już w obietnicy tego ogrodu wyrysowanej na planie ... gdy zaczął powstawać okazało się, że realizacja może przerosnąć wyobrażenia ... a gdy go zobaczyłam nie mogę o nim zapomnieć ... pastelowe barwy wzmocnione mocnymi akcentami ... toną w zieleni ... choć tylko widzę te róże to przypomina mi się zapach tej na tarasie ...

ja poproszę o więcej zdjęć ... taki klimat "godziny pąsowej róży" jest unikalny ... tym bardziej chce się go więcej i więcej
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
greglis 22:03, 11 cze 2014


Dołączył: 02 maj 2011
Posty: 542
Sharlee napisał(a)
Gregils to bardzo budujące co piszesz i pokazujesz. Marzy mi się taki ogród, w którym zieleń tak kipi U mnie na razie takie właśnie puściutkie rabatki.

Wyczytałam ostatnio, że róże angielskie dopiero w czwartym roku pokazują na co je stać... 4 lata to trochę długo, liczę, że te, które w tym roku zakupiłam szybciej mnie uszczęśliwią


Faktycznie tak jest, moje angielki wcześniej też niby kwitły ale krzaczki takie niepozorne jakieś były. Teraz mam 4 sezon i pewnie też przy pomocy łagodnej zimy róże pięknie się rozrosły i codziennie mnie zadziwiają ilością kwiatów
____________________
To będzie zaczarowany ogród
greglis 22:10, 11 cze 2014


Dołączył: 02 maj 2011
Posty: 542
Konstancja30 napisał(a)
Kasiu ja byłam zakochana już w obietnicy tego ogrodu wyrysowanej na planie ... gdy zaczął powstawać okazało się, że realizacja może przerosnąć wyobrażenia ... a gdy go zobaczyłam nie mogę o nim zapomnieć ... pastelowe barwy wzmocnione mocnymi akcentami ... toną w zieleni ... choć tylko widzę te róże to przypomina mi się zapach tej na tarasie ...

ja poproszę o więcej zdjęć ... taki klimat "godziny pąsowej róży" jest unikalny ... tym bardziej chce się go więcej i więcej

Izunia, najgorsze jest to że zdjęcia zupełnie nie oddają klimatu, ja zachwycam się ujęciem , pstrykam i rozczarowanie, na zdjęciu zupełnie tego nie widać, wszystko jakieś małe i płaskie na tarasie pachnie teraz obłędnie, szczególnie wieczorem kiedy powietrze nagrzane, leżę sobie na leżance, popijam schłodzone wino i wciągam powietrze. To jak jakaś terapia
____________________
To będzie zaczarowany ogród
Konstancja30 22:13, 11 cze 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
greglis napisał(a)

Izunia, najgorsze jest to że zdjęcia zupełnie nie oddają klimatu, ja zachwycam się ujęciem , pstrykam i rozczarowanie, na zdjęciu zupełnie tego nie widać, wszystko jakieś małe i płaskie na tarasie pachnie teraz obłędnie, szczególnie wieczorem kiedy powietrze nagrzane, leżę sobie na leżance, popijam schłodzone wino i wciągam powietrze. To jak jakaś terapia


niestety kadr nie złapie przenikania kolorów i uzupełniania się gatunków na długiej osi widokowej ... nawet kamera zapisze obraz bez tego czegoś co widzimy ... ja mam ten festiwal w pamięci więc mam łatwiej ... zapachy sobie wyobrażam ...

Kasiu nie jak jakaś ... tylko najlepsza terapia jaką znam ... bezcenna
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Enya73 22:33, 11 cze 2014


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
A ja uwielbiam to przenikanie się kolorów, faktur i wcale nie wydaje mi się, że jest za gęsto. Jest idealnie. Żałuję, że przez monitor nie można poczuć tych upajających zapachów, ale potrafię sobie wyobrazić, jak jest to intensywne przeżycie.
Czekam na kolejne fotki.
pozdrawiam
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
greglis 11:31, 12 cze 2014


Dołączył: 02 maj 2011
Posty: 542
dzisiaj zapraszam was do mojego przedogródka. Wybaczcie widok na kosz na śmieci, lecz niestety być tam musi, jeszcze nie zakryły do pnacza












____________________
To będzie zaczarowany ogród
greglis 11:52, 12 cze 2014


Dołączył: 02 maj 2011
Posty: 542
i jeszcze
















____________________
To będzie zaczarowany ogród
Agusiak 12:14, 12 cze 2014

Dołączył: 15 sty 2014
Posty: 16
Kasiu a jakie nawożenie stosujecie,że tak pięknie Wam wszystko rośnie? Zachwyciły mnie piwonie, chyba musiałaś je czymś osłaniać przed deszczem, bo przetrwały idealnie. Moje piwonie zupełnie po piątkowych deszczach padły. Nieustająco się zachwycam Twoim ogrodem, jest cudny.
____________________
Ogród nad jeziorem
Evchen 13:20, 12 cze 2014


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Kasiu, Twój ogród jest zaczarowany Na jednym ze zdjęć w tle widać inny dom - z pustym trawnikiem. Niesamowity kontrast!
Zachwycam się Twoim różami. Szukam aktualnie róży, która rosłaby w formie wyższego krzaczka - chciałabym ją posadzić przy ogrodzeniu. Czy mogłabyś mi jakąś polecić?
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies