Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z Pszenicznej ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Z Pszenicznej ...

AgataP 13:32, 21 lip 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Motyle wariują nad jeżówkami, był nawet paź królowej ale nie udaje mi się mu zrobić zdjęcia




____________________
Z Pszenicznej...
Konieczki 13:54, 21 lip 2016


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
A może berberys erecta?

Cudne te Twoje zdjęcia
____________________
Zielonym do góry... :)
Luki 14:45, 21 lip 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Agato ja kupowałem wiosną Cisy 60cm po 6zł wysyłkowo i to z tego źródła co Renia, i wychodzi, że na miejscu jest troszkę taniej bo to wasze bliższe lub dalsze okolice
Bylinówka pięknie się prezenruje, podziwiam też kawał wykonanej pracy
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
AgataP 15:39, 21 lip 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Konieczki napisał(a)
A może berberys erecta?

Cudne te Twoje zdjęcia


Koniczki berberys też będzie ale w innym miejscu I dopiero w przyszłym roku, bo potrzebuję go 30 szt dzięki za czujność
____________________
Z Pszenicznej...
AgataP 15:42, 21 lip 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Luki napisał(a)
Agato ja kupowałem wiosną Cisy 60cm po 6zł wysyłkowo i to z tego źródła co Renia, i wychodzi, że na miejscu jest troszkę taniej bo to wasze bliższe lub dalsze okolice
Bylinówka pięknie się prezenruje, podziwiam też kawał wykonanej pracy


czy masz na myśli Zapolice? muszę Renię podpytać jak to jest "na miejscu" z ceną

Łukasz dzięki za wskazówkę
____________________
Z Pszenicznej...
Wendy79 17:26, 21 lip 2016


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
AgataP napisał(a)


czy masz na myśli Zapolice? muszę Renię podpytać jak to jest "na miejscu" z ceną

Łukasz dzięki za wskazówkę


Agata, jak coś będziesz więcej wiedziała, daj znać, bo też jestem zainteresowana.
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Luki 18:55, 21 lip 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Tak dokładnie tam zamawiałem i będę to robił jeszcze raz jesienią.
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Gruszka_na_w... 21:34, 21 lip 2016


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22085
Agatko, a dopytaj Pszczółkę, czy pasowałby tam żywopłot z choiny kanadyjskiej. Ma go u siebie. Choina szybciej rośnie i świetnie wygląda. Jest przyjemna w dotyku.

Piękny efekt uzyskałaś na tej bylinówce.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
AgataP 21:42, 21 lip 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Agatko, a dopytaj Pszczółkę, czy pasowałby tam żywopłot z choiny kanadyjskiej. Ma go u siebie. Choina szybciej rośnie i świetnie wygląda. Jest przyjemna w dotyku.

Piękny efekt uzyskałaś na tej bylinówce.


Gruszka, też o niej myślałam ale skłaniam się już coraz bardziej w stronę cisów, chyba że walne płot drewniany hahaha
____________________
Z Pszenicznej...
tulucy 23:12, 21 lip 2016


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12907
Ja z racji charakteru miejsca - warzywnik - wolałabym NIE cisy, one są trujące, a niech kto się rozpędzi od jednych jagódek do drugich...

Moje zjechały - chude, ale opalone i zadowolone młody nie protestuje przed wyjazdem na Mazury, czyli w sobotę ich wywozimy, a potem za tydzień jedziemy po nich i od razu na nasze wakacje zwłaszcza że stamtąd bliżej i po co wracać do domu...
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies