Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z Pszenicznej ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Z Pszenicznej ...

rozark 12:07, 28 sie 2017


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
AgataP napisał(a)


bleeee sprawdzają się ale są ochydne...


ja mam takie ładne w motylki i kwiatuszki
____________________
pozdrowionka
AgataP 12:09, 28 sie 2017


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
rozark napisał(a)


ja mam takie ładne w motylki i kwiatuszki


bo Ty mówisz o lepach na muszki owocówki, a ja mówię o lepach na normalne muchy - takie brązowe skręcane lepiące się badziewie
____________________
Z Pszenicznej...
rozark 12:16, 28 sie 2017


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
ale na te moje wszystkie się łapią i małe i duże
____________________
pozdrowionka
Monia81 12:25, 28 sie 2017


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8048
Agatko bardzo mi się podoba ta tworzona ścieżka, wygląda bardzo fajnie ale ta zzkupiona roślinka wymiata, dobry sposób na muszyska ogród zachwyca a rozplenice ładny pokaz rozpoczęły pozdrawiam
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Kawa 12:36, 28 sie 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
rozark napisał(a)
ale na te moje wszystkie się łapią i małe i duże

tez takie mam na oknie w rogu przyklejone
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Krys 16:26, 28 sie 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Agata Irysy zółte



Agata teraz zwatpiłam bo to zdjęcie z 2016r i widac ,że krzaczek wyżej jest bez kwiatów to może te zółte juz gdzies poszły a te które teraz wzięłś sa białe,poszperam jeszcze zdjęci choc to małofotografowane miejsce
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 22:09, 28 sie 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Agata wybacz ale skoro pisałam w tym roku ,że dostaniesz biała to jest biała,a ta zólta na zdjeciu juz pewnie dawno zmieniła miejscówke
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Nikita 08:58, 29 sie 2017


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Ha, ha ....no tylko Ty możesz łapać muchy dla rosiczki(czy raczej muchołówki...jak zwał tak zwał). A tak przy okazji ma jakieś imię ta twoja mięsożerna zielenina?

Agatko, śliczna ścieżka - podziwiam i szacun wielki.
Ogród też cudny, hortensje, rozchodniki, rozplenice...i to wszystko twoimi łapkami....!!!

AgataP napisał(a)

bo Ty mówisz o lepach na muszki owocówki, a ja mówię o lepach na normalne muchy - takie brązowe skręcane lepiące się badziewie

Gdzieś widziałam, że teraz zamiast tych ohydnych, wiszących, brązowych lepów są takie nitki, prawie nie widoczne, rozciąga się je pod sufitem w poprzek pomieszczenia. Co nie zmienia faktu, że po pewnym czasie są całe oblepione muchami...feeee. Chyba jednak wolę mięsożerną Adelę.
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Margarete 10:54, 29 sie 2017


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Cudny przegląd ogrodu...i te ścieżki taki klimacik sielski robią razem z bylinami...i z warzywnikowymi skrzyniami - świetny jest cały twój ogród...i ten rozmach- troche zazdroszcze miejsca i mozliwości ale z drugiej strony ledwo sama u siebie ogarniam mój areał...

Ponawiam pytanie o przepis na tarte z cukinii Gdzie on ?
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Krys 11:04, 29 sie 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Margarete napisał(a)
Cudny przegląd ogrodu...i te ścieżki taki klimacik sielski robią razem z bylinami...i z warzywnikowymi skrzyniami - świetny jest cały twój ogród...i ten rozmach- troche zazdroszcze miejsca i mozliwości ale z drugiej strony ledwo sama u siebie ogarniam mój areał...

Ponawiam pytanie o przepis na tarte z cukinii Gdzie on ?


Małgosiu tu https://www.ogrodowisko.pl/watek/7057-kuchnia-z-malutkiego
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies