Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z Pszenicznej ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Z Pszenicznej ...

Kindzia 10:30, 01 wrz 2017


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
To może być Chippendale. Kolor na zdjęciu może przekłamywać. Zobaczę dzisiaj jak tam moja, to postaram Ci się zrobić max zdjęć do porównania.
W rozkwicie mają trochę rozetkowe kwiaty. Mojej kwiat z niedzieli, tym razem morelowy





____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
AgataP 10:43, 01 wrz 2017


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Kindzia napisał(a)
To może być Chippendale. Kolor na zdjęciu może przekłamywać. Zobaczę dzisiaj jak tam moja, to postaram Ci się zrobić max zdjęć do porównania.
W rozkwicie mają trochę rozetkowe kwiaty. Mojej kwiat z niedzieli, tym razem morelowy







Kasiu ogromnie dziękuję, mam z nich szpaler - 9 szt i zastanawiam się czy coś do nich sadzić do towarzystwa czy może rozbudują tak swój krzaczek że nie będzie potrzeby Stąd moje pytania odnośnie ich wielkości po 2-3 latach
____________________
Z Pszenicznej...
Margarete 10:58, 01 wrz 2017


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
AgataP napisał(a)
Chippendale - jestem ciekawa ile urośnie w przyszłym roku





U mnie jest wielka, to obok Leosia u mnie chyba najwieksza róża - w sensie krzaka- i żywotna bardzo
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 11:06, 01 wrz 2017


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Pieknie u coebie - te jesienne kompozycje ślicznie wygladaja o tej porze roku....

Odnośnie wpisu u mnie - pamiętam że byłaś na Bastei niedawno - i troszkę mnie nawet zainspirowałaś wtedy do planowania tras moich kolejnych wycieczek. Drezno od dawna miałam w planach jako takie bo nie byłam w nim od jakichś 15 lat a że okolica ciekawa to było co oglądać, Kónigstein nie zdążyliśmy zwiedzić choć plany były na tą twierdze też - to znaczy że trzeba tam koniecznie wrócić
Wiesz jak to jest z dzieciakami małymi - plany inne są a rzeczywistość inna - za to spędziliśmy ze 2 godziny w tym świecie kolejek w Rathen. Byliście tam ? to jest tuz przy przystani promu którym przepływa się przez Łabę w kurorcie Rathen, vis a vis skały Bastei i kamiennego mostu. Frajda dla dzieci ale i dla nas - dorosłych

____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Gocha 14:37, 01 wrz 2017


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Agatko ja się przypominam i ponawiam pytanie o sadziec
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
AgataP 14:53, 01 wrz 2017


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Gocha napisał(a)
Agatko ja się przypominam i ponawiam pytanie o sadziec


Już - odp u Ciebie
____________________
Z Pszenicznej...
Monka 19:45, 01 wrz 2017


Dołączył: 11 kwi 2016
Posty: 1466
Agatka jak byłam dziś u okulisty to : badanie trwało 10 min a wizyta 40 min bo .....
opowiadałam o Twoim ogrodzie lekarce, która jest zapaloną ogrodomaniaczką wraz z mężem Zaczęło się jakoś od zestawiania kolorów , no więc moja opowieść zaczęła się o Twojej bylinówce i nie tylko.... także zazdraszam ogrodu bardzo pozytywnie, nie chcę wiedzieć -myśleć co pacjenci siedzący przd gabinetem mieli w głowach wrrr
____________________
Monika ogród i co dalej
AgataP 12:05, 02 wrz 2017


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Monka napisał(a)
Agatka jak byłam dziś u okulisty to : badanie trwało 10 min a wizyta 40 min bo .....
opowiadałam o Twoim ogrodzie lekarce, która jest zapaloną ogrodomaniaczką wraz z mężem Zaczęło się jakoś od zestawiania kolorów , no więc moja opowieść zaczęła się o Twojej bylinówce i nie tylko.... także zazdraszam ogrodu bardzo pozytywnie, nie chcę wiedzieć -myśleć co pacjenci siedzący przd gabinetem mieli w głowach wrrr


Monika.. no to poleciałaś z tematem
____________________
Z Pszenicznej...
Krys 21:43, 05 wrz 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Agata wybierasz się do Rogowa ?
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
AgataP 09:41, 06 wrz 2017


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Krys napisał(a)
Agata wybierasz się do Rogowa ?


Nie wybieram się.
____________________
Z Pszenicznej...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies