Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z Pszenicznej ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Z Pszenicznej ...

AgataP 11:53, 29 sie 2017


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Krys napisał(a)
Agata wybacz ale skoro pisałam w tym roku ,że dostaniesz biała to jest biała,a ta zólta na zdjeciu juz pewnie dawno zmieniła miejscówke


Krysia nie ma problemu, posadzę w warzywniku - okaże się w przyszłym roku jaki mają kolor
____________________
Z Pszenicznej...
AgataP 11:55, 29 sie 2017


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Monia81 napisał(a)
Agatko bardzo mi się podoba ta tworzona ścieżka, wygląda bardzo fajnie ale ta zzkupiona roślinka wymiata, dobry sposób na muszyska ogród zachwyca a rozplenice ładny pokaz rozpoczęły pozdrawiam


Moniko ścieżka wciąż niedokończona, być może wrócimy do niej późną jesienią lub wiosną. Mąż nieczasowy niestety.
Roślinka zaczyna radzić dobie sama
____________________
Z Pszenicznej...
AgataP 11:56, 29 sie 2017


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Nikita napisał(a)
Ha, ha ....no tylko Ty możesz łapać muchy dla rosiczki(czy raczej muchołówki...jak zwał tak zwał). A tak przy okazji ma jakieś imię ta twoja mięsożerna zielenina?

Agatko, śliczna ścieżka - podziwiam i szacun wielki.
Ogród też cudny, hortensje, rozchodniki, rozplenice...i to wszystko twoimi łapkami....!!!


Gdzieś widziałam, że teraz zamiast tych ohydnych, wiszących, brązowych lepów są takie nitki, prawie nie widoczne, rozciąga się je pod sufitem w poprzek pomieszczenia. Co nie zmienia faktu, że po pewnym czasie są całe oblepione muchami...feeee. Chyba jednak wolę mięsożerną Adelę.


Sama wiesz, że jak się chce to nieomal wszystko można samemu zrobić
____________________
Z Pszenicznej...
AgataP 11:59, 29 sie 2017


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Margarete napisał(a)
Cudny przegląd ogrodu...i te ścieżki taki klimacik sielski robią razem z bylinami...i z warzywnikowymi skrzyniami - świetny jest cały twój ogród...i ten rozmach- troche zazdroszcze miejsca i mozliwości ale z drugiej strony ledwo sama u siebie ogarniam mój areał...

Ponawiam pytanie o przepis na tarte z cukinii Gdzie on ?


Małgoś nie masz co zazdrościć, jak sama napisałaś ogród duży to i pracy dużo Staram się go zrobić nieco mniej obsługowym, w przyszłym roku dalej rozpracowywać będę podlewanie liniowe
____________________
Z Pszenicznej...
Kawa 11:59, 29 sie 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
ja to Cię podziwiam Agatko za to ile sama zrobiłaś wkoło tego swoje domku
bo co w środku to nawet już chyba nei chcę wiedzieć żeby się nie załamać i nie stwierdzić że jestem leniwa
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
AgataP 12:04, 29 sie 2017


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Kawa napisał(a)
ja to Cię podziwiam Agatko za to ile sama zrobiłaś wkoło tego swoje domku
bo co w środku to nawet już chyba nei chcę wiedzieć żeby się nie załamać i nie stwierdzić że jestem leniwa


Kamila w środku to jeszcze kawał roboty Prace zostawiamy na długie jesienno/zimowe wieczory
Ale światełko w tunelu widać, liczę że w przyszłym roku zakończymy urządzanie domu, a i ogród powoli też jest w miarę ogarnięty. Więc może będzie więcej czasu dla siebie...
____________________
Z Pszenicznej...
Gocha 12:59, 29 sie 2017


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Agatko nieustająco Cię podziwiam. Warzywnik już dawno skradł moje serce i jakie plony super. Ścieżki wyglądają obłędnie. W ogóle Twój ogród jest taki sielsko- anielski i strrrrrasznie mi się podoba. Gdzie kupowałaś sadziec i jaki to jest dokładnie bo czy to taki am jak u Kasi Bellingham ? Bo tam mi się strasznie podobał i taki chcę mieć ale nie wiem skąd mam go wziąć. Byłam u Kasi w ogrodzie chyba z tydzień po Tobie i chyba tak jak Ty o ile dobrze pamiętam trafiłam częściowo na deszcz i to nawet spory. Przez co niezbyt dokładnie obejrzałam wszystko i nie wypytałam sie o jeszcze wiele rzeczy. Buziaki Agatko
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Margarete 22:36, 29 sie 2017


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Krys napisał(a)


Małgosiu tu https://www.ogrodowisko.pl/watek/7057-kuchnia-z-malutkiego

Thank You
Już tam lecę Krysiu....
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
kasja83 11:22, 30 sie 2017


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
AgataP napisał(a)


Postawiłam pod światło - widać zarys muchy ? tam gdzie strzałka pokazuje. Sama sobie upolowała drugą




Siadłaby mi taka na muszki owocówki-mam zatrzęsienie
Ale to chyba za mały kaliber muchy jest!


Babo podziwiam za pracowitość...mróweczki jesteście.
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
AgataP 15:22, 30 sie 2017


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Dziś rabata jesienna, powoli jest na czym oko zawiesić







____________________
Z Pszenicznej...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies