Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z Pszenicznej ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Z Pszenicznej ...

AgataP 14:08, 26 sie 2017


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Monka napisał(a)


Agatka czy ten czerwony krzak to kiścień japoński ?

Monika to wilczomlecz... nazwy nie pamiętam

____________________
Z Pszenicznej...
AgataP 14:13, 26 sie 2017


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
tulucy napisał(a)
Agata, tylko palców tam nie wtykaj do tej roślinki

i puść mi adres na pw, to w pon iryski wyślę.


Dziś nakarmiłam ją muszką nagoniłam bo plątała sie przy oknie
____________________
Z Pszenicznej...
Gruszka_na_w... 21:37, 27 sie 2017


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
AgataP napisał(a)


Dziś nakarmiłam ją muszką nagoniłam bo plątała sie przy oknie


Zjadła?
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
tulucy 22:08, 27 sie 2017


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
Jeszcze będziesz łapać specjalnie, żeby roślinka głodna nie była
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
jolanka 22:17, 27 sie 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
O matko, malo Wam kfiotkow, biedne muchy łapiecie? Pamiętam taki film, gdzie taka rosiczka urosła i właściciela ganiała
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
kerii 22:29, 27 sie 2017


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
He he ja ostatnio miałam inwazje muszysk, jak bym miała taką roślinkę to by była jedną z najbardziej wypasionych roślin jakie posiadam w domu

Agatka mogła byś pokazać tą podpórkę do kwiatów z bliska chyba muszę pomyśleć na produkcją takich.
____________________
Jola Moja glebo terapia
Urszulla 08:56, 28 sie 2017


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21880
Jeszcze tydzień wakacji. Trzeba wytrzymać a potem i tak nie będzie łatwiej. Małe dzieci mały kłopot duże dzieci duży kłopot będzie inaczej
A Ty zawsze masz ogród i miejsce żeby się ukryć. We wrześniu może fajnie się będzie robiło. Trzeba ogród przygotować i jesienne cebulki- choć ja wkopuję je bardzo późno październik/listopad.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
AgataP 09:22, 28 sie 2017


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
jolanka napisał(a)
O matko, malo Wam kfiotkow, biedne muchy łapiecie? Pamiętam taki film, gdzie taka rosiczka urosła i właściciela ganiała


Joluś to był czeski film - Adela jeszcze nie jadła kolacji
do dziś z mężem go wspominamy tak jak szpital na peryferiach czy kobieta za ladą hahahahah
____________________
Z Pszenicznej...
AgataP 09:26, 28 sie 2017


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
kerii napisał(a)
He he ja ostatnio miałam inwazje muszysk, jak bym miała taką roślinkę to by była jedną z najbardziej wypasionych roślin jakie posiadam w domu

Agatka mogła byś pokazać tą podpórkę do kwiatów z bliska chyba muszę pomyśleć na produkcją takich.


Pojedyńcza ma formę ślimaczka, mąż nabił gwoździe na podkład kolejowy i robił za giętarkę Pręty 0,8 mm są miękkie więc nawet sama bym to zrobiła
Tutaj widać

____________________
Z Pszenicznej...
AgataP 09:30, 28 sie 2017


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Zjadła?


Postawiłam pod światło - widać zarys muchy ? tam gdzie strzałka pokazuje. Sama sobie upolowała drugą



____________________
Z Pszenicznej...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies